Fasadni plinski bojler

Moja jedina olakotna okolnost bila je što se uspio iskoristiti postojeći priključak/šaht na cesti jer bi inače i to kopanje bilo oko desetak tisuća...
 
Evo ovako, gledam u tablicu i do 30.10 je plaćeno 23.670kn. U tome nije izrada nacrta s obzirom da je to dio strojarskog projekta koji je plaćen posebno i nisu unutra tri bojlera. Upitna mi je zadnja uplata koje mislim da još nema u tablici.

Pokloni crijepove, vidiš kako me pokralo u rukavicama. :mrgreen:
 
Kaj ste vi delali napajanje za Saturnus raketu da vas je tulike koštalo  :misli:
 
Evo provjerena info, pregled jednom u 2 god plinski za fizicke a dvaput god za pravne. Klasicni dimnjak dvaput godisnje, placanje po metru.

Kad sam se raspitivao o cijenama nekoliko majstora mi je procijenilo 10tkn sve od pocetka do kraja. Eto na kraju sam prosao jeftinije.. Inace te cifre sam cuo i iz tudjih iskustava.
 
Lolo said:
Kaj ste vi delali napajanje za Saturnus raketu da vas je tulike koštalo  :misli:

Sve normalno i legalno, izvođač isto sasvim korektih cijena. Vjerujem da ima utjecaja što su stavljena tri odvojena brojila ali ne znam koliko, Ako ima ovdje netko tko se kuži, neka kaže svoje mišljenje jer ako me netko prevario onda je to mogla biti samo Plinara.
 
dovla said:
Evo provjerena info, pregled jednom u 2 god plinski za fizicke a dvaput god za pravne. Klasicni dimnjak dvaput godisnje, placanje po metru.

Kad sam se raspitivao o cijenama nekoliko majstora mi je procijenilo 10tkn sve od pocetka do kraja. Eto na kraju sam prosao jeftinije.. Inace te cifre sam cuo i iz tudjih iskustava.
u zgradi imamo dimnjak vertikalu koja se sad ne koristi vec je to u slucaju koristenja alternativnog grijanja. navodno, moramo placati pregled, iako se taj dimnjak ne koristi....
 
Po zakonu (svakakvi zakoni se mogu donjeti) dimnjačar je dužan pregledati dimnjak koji se ne koristi. Radije bum ga srušil neg mu lipe platil  :wink: