felga zadnja

M.C. Kompa

Member
trazi se zadnja felga 17 cola 3.5 (to je valjda sirina  :misli: ili kak god da se zove) ak neko ima viska u garazi. nije nuzno da ljepo izgleda


ili ideja koje gume da stavim. naime imam zanimljive dimenzije 120/80ZR16 prednja (stala bi teoretski 130) a zadnja je trenutno 160/80ZR16

i naravno takve gume nema. ima da kombiniram dve razlicite a to imam sad i to je teskooo sranje a zadnju nebi stavljo 150.

dakle svi prijedlozi dobro dosli....

felgu kupujem, mjenjam za pivu ili vec po dogovoru
 
ako hoćeš da ti je gljiva dobra na 3.5 cola ne bi ti preporučao stavljati širu gumu od 130...
tebi treba samo obruć ili kompletna felga??
 
Tak je.
Za dobro formiranu gaznu površinu gume širine 170mm trebaš felgu s kanalom od 5".
Analogno tome, za 160mm trebaš 4.5"
Nije uopće zdravo gnječit široku gumu u preusku felgu - deformirat će se i bit će ju nemoguće izbalansirati.
S takvih kreacija možeš samo pasti.
 
Slažemse.
Kompa,kaj ti bi R-a na silu,a? :mrgreen: :mrgreen:

prodaj bubreg ko Eustahije i kupi si motor,kakve kemije,haha
 
felga je original suzukijeva i original guma je 150 tak da ja neznam kak si dodo do 130  :misli: :misli:

trenutno je na njoj 160 i ne djeluje ko preveliko forsiranje a i to ovisi od gume do gume kolko sam do sad vidio.

bas gledam dunlop katalog i ima guma 130 kojima je potrebna felga 3.5 a ima i guma od 160 koje stanu u to.....

2 Dek..Dadek: nije da bi R-a (nedaj bog ipak sam ja satoRRas i sodeRRas) neg nove gume. a 150 zadnja na onoj mojoj kravi bu ak nis drugo vizualno premalo.... :(( a za novu vilicu nemam trenutno :((
 
evo sto nadjoh u tim dimenzijama da mi pase.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


http://www.dunlopmotorcycle.com/tirecatalog_tire.asp?id=86


dali ima neko iskustva sa tom gumom i koja je otprilike dimenzija MT90B16?  :misli:
 
e i kak znam dal mi pase felga sa nekog drugog modela?

imam gsx1100f iz '91 a naso sam oglas: "Prodajem felgu od gsx 750 1989., sa osovinom,biskom,lezajevima,zubčanikom. Zajedno s gumom 160-55-17. Guma dobra ima još 5mm mesa"
 
probaj na http://oldskoolsuzuki.info/patrick/hardcorekats/home.htm pa potrazi; imali su sigurno wheel compatibility list, znam jer sam gledao kad je meni trebalo
 
M.C. Kompa said:
e i kak znam dal mi pase felga sa nekog drugog modela?

imam gsx1100f iz '91 a naso sam oglas: "Prodajem felgu od gsx 750 1989., sa osovinom,biskom,lezajevima,zubčanikom. Zajedno s gumom 160-55-17. Guma dobra ima još 5mm mesa"

To je moja felga, samo pitaj sta te zanima...
 
jozy said:
To je moja felga, samo pitaj sta te zanima...

jel pase na gsx 1100 F iz 1991?

ak ne saznam u splitu sam najkasnije u 5 mjesecu pa ak ju ne prodas do tad bumo pogledali i probali..... bum se raspito jel mi pase to tvoje cudo
 
M.C. Kompa said:
jel pase na gsx 1100 F iz 1991?

ak ne saznam u splitu sam najkasnije u 5 mjesecu pa ak ju ne prodas do tad bumo pogledali i probali..... bum se raspito jel mi pase to tvoje cudo

Neznan za tu tvoju suzu al ja san je bio montira na gs 500 e, manje od ure posla...
Da vidis kako minja izgled motora (y)