FINA-provjera ovrhe po broju šasije

ronny

Active member
šaljem danas broj šasije motocikla na provjeru za ovrhu na finin broj za provjere vozila pa mi stalno izbacuje odgovor da je neispravan upit.zanima me jel ta aplikacija na broj sms 818058 još radi ili je isključena.zna li netko od vas
 
Nije mala cifra po SMS-u da bi se oni toga samo tako odrekli  :misli: :mrgreen:

Provjeri da li je dobar broj šasije, obično ljudi zamjene O i 0
 
prije se dalo i na netu provjeriti besplatno, ali mislim da to više ne šljaka :misli:
 
rješio sam,bio je zajeb u slovu o i broju nula.čovjek mi poslao šasiju ali je malo zbrkal pojmove.najbitnije da nije terečen (y)fala...
 
Nije sto posto mjerodavno ....imao sam auto s ovrhom i dugom kaj več ne i kod provjere je pisalo da je sve ok , da nema nikakvog tereta ...
 
ronny said:
rješio sam,bio je zajeb u slovu o i broju nula.čovjek mi poslao šasiju ali je malo zbrkal pojmove.najbitnije da nije terečen (y)fala...

To ti nije mjerodavno dobro ti je napisao kolega.

Morat češ na poreznoj treptati okicama  :mrgreen:
 
mogu sad treptati i jajima ako bude trebalo kad sam več uzeo ramu.posle jebanja nema kajanja :mrgreen:
 
ronny said:
mogu sad treptati i jajima ako bude trebalo kad sam več uzeo ramu.posle jebanja nema kajanja :mrgreen:

lako je za ramu, ali kad dođeš na tehnički onda se budu i tanjurići okretali tak da idi gore trepći prije pušinga na jako
 
zvao sam maloprije preko nekih poznanstava tetu kaj dela u fini i ona kaže da je ta njihova aplikacija sto posto ziher.budem sutra skočil do porezne ak budu htjeli reči. :misli: