Fitness

Ja sam u Petak napunio 55 pa sam jutros napravio test potiska sa ravne klupe jer ga inače ne radim često pogotovo ne maximalu. Stotku sam dignuo pet puta bez asistencije. Nije neka strava kilaža ali sam si zadao motivaciju da do ljeta bude osam ponavljanja pa ako bude super ako ne opet dobro bitno je izbjeći neku ozlijedu.
Svaka ti dala! Fakat si Zvjerko! (y)
 
  • Like
Reactions: zvjerko rider
Imali netko iskustva sa veslackim ergometrima/rowerima? Razmisljam da kupim neki ali sad je tu trilema magnet/zrak/voda? Toorx/Nordictrack?
 
Neces vjerovati, ja jucer kupio :mrgreen:
Za sada prezadovoljan. Stavio ga u dnevni pred tv pa svako malo sjednem i veslam. Puno zanimljivije i zahtjevnije od trake ili bicikla.
Ja sam ovoga uzeo:
 
  • Like
Reactions: gvo and Octane
Naravno, Concept je vrh ponude i na njima treniraju profesionalci. Samo je cijena takva kakva jeste, a cinjenica je da ce prije ili kasnije zavrsiti kao vjesalica za odjecu.
 
Neces vjerovati, ja jucer kupio :mrgreen:
Za sada prezadovoljan. Stavio ga u dnevni pred tv pa svako malo sjednem i veslam. Puno zanimljivije i zahtjevnije od trake ili bicikla.
Ja sam ovoga uzeo:
hehe budi uspomene, jednom sam mjesecima veslal naokolo dok je njen decko veslal pred televizorom

cisto da se ne "zaveslas" :mrgreen:





Srki