Fitness

Ok teoretski je moguce kao total, snatch, clean&jerk..
Ali.. ta ako izgleda kao prosjecna cura, znaci 60 kg zive vage, onda je olimpijka :mrgreen:
 
Glupo je da stavljam slike tu i dok je to dizala je bila "jača" kaže i sama mada i na tim slikama kad je bila "jača" ničim ne djeluje na debelu ili buzdovanku.
Tim mi i je bilo veće iznenađenje na terapiji jer mi je prvo pitanje bilo pa kako i iz čega dižes toliko. Mislim da joj je kugla bila disciplina ali eto daba sve to kad s dvadeset i kojom sitnom godinom si u takvim problemima.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
mate said:
Mislim da ne, stol odradi dekompresiju i sigurno se bolje osjecas ali misici se ubrzo kroz svakodnevne aktivnosti vrate u kontrakturu odnosno vrate kompresiju.

P.S. Za one koji ne znaju ovaj s kapicom je sportaš gigi.  :mrgreen: I ja sam tu imao preko 100 ali ovo sa sportašem je play of the day.  :LOL:

Daj ne seri. Di si to iskopal

To je bilo razdoblje neke depresije pa sam se malo zdebelil  :mrgreen:
 
gigi said:
Daj ne seri. Di si to iskopal

To je bilo razdoblje neke depresije pa sam se malo zdebelil  :mrgreen:

to oke, ali gle Glava kak nema vrat, ko Jabba iz Star Warsa :mrgreen:



Srki
 
Moran se malo pohvalit: 12. moj sin
 

Attachments

  • IMG-20191207-WA0000.jpg
    IMG-20191207-WA0000.jpg
    78.2 KB · Views: 147
Pitanje za znalce,kako koristite sobnu biciklu I u kojem rezimu.Par godina koristim ergometer za lagano vjezbanje u zimskom rano pro jjetnom vremenu .Posto je postalo malo monotono nedavno sam nabavio I biciklu sobnu ,ali naakon pola sata dnevno uz druge vjezbe ,skuzio sam da boli kuk I gornji dio leda .Nisam tek poceo vjezbati I uvjek se zagrijem I istegnem ali bicikla me ubi Pa ako netko zna za neki rezim vjezbe neka podjeli!
 
Evo malo ergometra i samouništenja.
Vjerojatno ti je položaj na bicikli nepodešen
 

Attachments

  • 20191204_184546.jpg
    20191204_184546.jpg
    4.8 MB · Views: 127
yatasaki said:
Evo malo ergometra i samouništenja.
Vjerojatno ti je položaj na bicikli nepodešen
moguce ,jucer nekih 20 km na mtb preporoden!
 
yatasaki said:
5min, sutra idem 8-5-3km isto pauze 5 min
meni je lakše bez pauze,sad završio,15 min na bicikli na 5 stupnju 5 km puls do 145 ,15 min na ergometru 4-5-7 stupanj(ne mjeri mi metre) i na kraju 60 trbušnjaka u jednoj seriji i tako 6 mj godišnje.Ostalih 6 kao ptičica!
 
grafit said:
meni je lakše bez pauze,sad završio,15 min na bicikli na 5 stupnju 5 km puls do 145 ,15 min na ergometru 4-5-7 stupanj(ne mjeri mi metre) i na kraju 60 trbušnjaka u jednoj seriji i tako 6 mj godišnje.Ostalih 6 kao ptičica!

Eh, kad bi se mogao nagovoriti na trbušnjake i sklekove bio bi kao Tarzan. :mrgreen: Al dobro, bar ponekad radim one staračke vježbe kralježnice i ne mogu se požalit, svaki dan bicikl ili hodanje bez bolova.