Fitness

Nisam trcao god i pol jer me peta zajebavala, sad mi je vec neko vrijeme ok pa sam prijavio polumaraton 9.4.
Sad kao idem trcat malo da ne krepam😂

A krepat cu sigurno jer uopce nisam trkac nego eto ko budala si zadam takve nekakve ciljeve pa ajde..
Iako recimo taj zadnji sam istrcao bez ikakve trkacke pripreme, samo na crossfit trening.
Ista stvar kod mene, javila se ekipa pa da pokusamo. Odradeno bez priprema, samo crossfit treninzi. Prosle godine u Omisu, jesenski polumaraton.
Sad nakon 4 miseca pauze od treninga se polako vracam, novi CF je brutala, wod-ovi za plakanje. Isto na jesen planiram novi polumaratom. Kroz taj izazov stvarno izvuces nemogucu volju za zavrsiti. Svakako za preporuciti (y)
 
  • Like
Reactions: dovla and Modesty40
Prosli polumaraton sam otrcao samo na cf trening, bilo 35 stupnjeva taj dan, horor.

Cf je super ako imas dobrog trenera koji zna.. velika je opasnost od pretreniranosti i izgaranja, mala granica ako nemas nekoga da te usmjeri i dozira. Been there done that..😏
 
Najvaznije je da na treningu das sve od sebe. Ja osobno u teretanu nikada nisam moga ici, nema me tko gurati. A na CF-u pratis druge i uvik se natiras izvuc onaj zadnji atom snage. I na kraju treninga se osiecas vrhunski:cool: u proslom klubu je bilo vise da se ne optereti slabija ekipa s jacim wod-om. Valjda da se ne stufaju i orestanu dolaziti. U ovom novom nas gaze i rade svaki dan ukljucujuci subotu i nedilju. Nema vikenda za papanje i izlezavanje:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: dovla
Tijelo treba odmor, nema nikakvog smisla od svakodnevnog treninga. Isao sam 4 god na cf i prosao svakakve faze, od svakodnevnog treniranja, pretreniranja, oporavaka od ozljeda.. opet se vracam na najbitnije a to je strucna osoba koja zna napraviti i voditi program. Ako ti neko daje wodove da te svaki dan zgazi, to je klinac, zanimljivo je jedno vrijeme i onda skuzis da kao mozes ali bi mogao puno vise da si odmorniji. Skini si app gowod, odlicna za mobilnost, istezanje i pripremu treninga.
 
Danas naporan moto-fitness., pa sam i vako flegma, brige me ko sta govori...
 

Attachments

  • Popay.jpg
    Popay.jpg
    3 MB · Views: 0
Posto je David Sain neki Dan odradio testiranje na 6km alpari Sinkovicima trebalo je u to ime odradit jedan kvalitetni trening
 

Attachments

  • IMG_20230223_200228.jpg
    IMG_20230223_200228.jpg
    4.2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Musashi
ništa bez Proteina i zobi...
 

Attachments

  • proteini.jpg
    proteini.jpg
    2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: SpoRRi
Da malo probudim temu..
Evo danas sam nakon 5 godina ponovo trčao utrku Zagrepčanka 512. S obzirom da sam se prije 3 godine ozbiljnije skršio s motorom i razvalio koljeno i hrskavicu (3 operacije) sve u svemu je dobro prošlo. Išao sam 4 minute što je 12 sekundi lošije od mog najboljeg rezultata (prije 5 godina)
Inače vjerujem da sam mogao i popraviti svoj rezultat ali sam taktički krivo odradio utku.
 
Da malo probudim temu..
Evo danas sam nakon 5 godina ponovo trčao utrku Zagrepčanka 512. S obzirom da sam se prije 3 godine ozbiljnije skršio s motorom i razvalio koljeno i hrskavicu (3 operacije) sve u svemu je dobro prošlo. Išao sam 4 minute što je 12 sekundi lošije od mog najboljeg rezultata (prije 5 godina)
Inače vjerujem da sam mogao i popraviti svoj rezultat ali sam taktički krivo odradio utku.
Nije to loše, moj sin je 2019g ima rezultat 3min i 6 sek i od 478 natjecatelja je bija dvanaesti.
 
  • Like
Reactions: pa3q
Da malo probudim temu..
Evo danas sam nakon 5 godina ponovo trčao utrku Zagrepčanka 512. S obzirom da sam se prije 3 godine ozbiljnije skršio s motorom i razvalio koljeno i hrskavicu (3 operacije) sve u svemu je dobro prošlo. Išao sam 4 minute što je 12 sekundi lošije od mog najboljeg rezultata (prije 5 godina)
Inače vjerujem da sam mogao i popraviti svoj rezultat ali sam taktički krivo odradio utku.
Čestitam na utrci i rezultatu.
Vidim da je i Martin Vugrinec u dobroj kondiciji.
 
  • Like
Reactions: Musashi
Inače 55a mi je na vratu😅
Ja sam u Petak napunio 55 pa sam jutros napravio test potiska sa ravne klupe jer ga inače ne radim često pogotovo ne maximalu. Stotku sam dignuo pet puta bez asistencije. Nije neka strava kilaža ali sam si zadao motivaciju da do ljeta bude osam ponavljanja pa ako bude super ako ne opet dobro bitno je izbjeći neku ozlijedu.
 
  • Like
Reactions: gvo and Boogie