Fitness

mate said:
Eh, kad bi se mogao nagovoriti na trbušnjake i sklekove bio bi kao Tarzan. :mrgreen: Al dobro, bar ponekad radim one staračke vježbe kralježnice i ne mogu se požalit, svaki dan bicikl ili hodanje bez bolova.
iskreno sa svojih 45 god u seriji mogu bez problema napraviti 100 trbušnjaka jednom najviše 145 ali to je ubojstbo za kičmu.Prakticiram pješačenje tj planinarenje to je mnogo interesantnije,u zadnje vrijeme prebacivam se na biciklizam mtb ali malo bolje hledajući te bicikle su skoro skuplje nego motori!
 
Naravno da su skuplje ako staviš karbonski volan i ostale totalno bespotrebne pizdarije.
 
yatasaki said:
Naravno da su skuplje ako staviš karbonski volan i ostale totalno bespotrebne pizdarije.
pogoni ,nabe ,kazete .vilice .Sad malo vrtim i gledam u dogledno vrijeme krenio bi u slaganje bicikla ,to mi je sad interesantno
 
Evo jedna odlična stranica o prehrani sportskoj i običnoj.
https://thenutrivision.com/
 
Radim i ja, evo ako nekog interesira prodajem novi stol za inverziju.:mrgreen: Kupljen i korišten par puta. Novi je 1600 kn, moj ide za 1200. Inače, ako nekoga stvarno zanima taj stol, ovakve prodaje fitness.com.hr, najjeftinija je ponuda na Njuškalu i stvarno mislim da više od toga ne treba. Čvrst je i stabilan, nemam zamjerke.
 
Može, da. Jučer su moji doma čoporativno bili u teretani kod kondicionog trenera od male, vratili se strgani. :mrgreen:
 
Realno, ono što večina ljudi radi u teretani, može odradit doma za cca do 2000kn troška, a i puno jeftinije ako nisu neki specifični prohtjevi. Jedino što mi fali je traka za trčanje.
 
Doma im se ne da radit. A tete nemaju kome pokazat novu robu niti rezultate...
 
Last edited:
Tko je u treningu ili vježba iz nekih fizikalno-terpijskih razloga, može improvizirati i prilagoditi trening. U teretani mi je lakše i fokusirana sam na trening, doma bi mi jedino trebala baletna prečka ili švedske ljestve. Ali.. ic okej ;)
 
Prodajem traku za trcanje Kettler Run 1, jaako malo koristena. 3000 kn ili zamjena za olimpijsku sipku s bumperima
 
Tražim neku s 20% nagiba i solidne / robustne konstrukcije, mrzim kad mi se klatari i škripi ispod mene, a teško mi je tu lovu opravdati za par minuta šprinta tjedno, obzirom da takve karakteristike već izlaze iz consumer grade kategorije....
 
Za moje potrebe, nagib je nedovoljan. Oslonci za ruke prektratki i učvršćeni samo jednom stranom za podlogu. Nije kritika tvoje trake, ali nisam vidio ništa ispod 20-25000kn da bi mi odgovaralo karakteristikama. Najveći je problem što ih nemaš gdje isprovati, nego se treba oslanjat na online recencije....
 
  • Like
Reactions: yatasaki
Ne kužim ovo s osloncima, da se objesiš na njih ništa se neće dogodit. Jedino ako si Žakov brat blizanac onda je možda taj oslonac problematičan.
Tj. onda je i ostatak problematičan.

Uglavnom traka mi je vjerojatno najgluplje bačen novac ikad. Toliko je korištena a i nakon tog kratkog perioda uporabe, uopće ne vidim smisao trčanja u kući.
Zato i prodajem.. Oli šipka, ergo (conceptov) ili airbike (concept/rogue) dolazi u obzir kao zamjena, uz moju doplatu za potonje.
 
Ne kužim ovo s osloncima, da se objesiš na njih ništa se neće dogodit. Jedino ako si Žakov brat blizanac onda je možda taj oslonac problematičan.
Tj. onda je i ostatak problematičan.

Imam naviku šprintat dok crknem i onda skočim na rukohvate prije nego me traka katapultira u zid. Zato volim da je to predimenzionirano.

Uglavnom traka mi je vjerojatno najgluplje bačen novac ikad. Toliko je korištena a i nakon tog kratkog perioda uporabe, uopće ne vidim smisao trčanja u kući.

Use case mi je sprint pod punim nagibom, i brzo hodanje pod punim nagibom. Teško je to postići bez trake, jer nema dovoljno takvih površina u okolici. Osim toga traka i amortizira dosta udarca, tako da je mi je to osobno veliki plus. Za hodanje, jogging i sl. je nisam nikad koristio. U principu neki hiit ili kraći/intezivniji cardio.