FJR iz njuškala

pravilo je, kupuj motocikl od vlasnika, ne od preprodavca, pogotovo ovih svercera.
mada je u zadnje vrijeme to skoro pa nemoguce, ja kad zadjem nazivati u oglase i otiv gledat motocikle, od 10, 8 prodavaju sverceri.
a kad dam u oglas, prvi su koji se jvaljaju sa 40 posto nizim ponudama.
Ovo je istina, ja kada god zovem da bi mjenjao motor, svi kažu da ih ne zanima jer planiraju prodavat, a kada mene zovu, nude strašno niske cifre, a znam po sebi, tako malo love bi nudio kad bi htio zaradit...
 
Ajde, bar te netko nazove. Ja u godinu dana niti jedan poziv. Ponuda zamjena za umjetničke slike. 😂
 
ako je i bio karambol ako se nevidi znaci da je dobro sredjen

A to je kod tebe zeleno svjetlo za kupnju?

ako neces kupit motor od preprodavca izvoli bus vlak auto put pod noge

Znači, vlasnici ne prodaju motore?

najlakse je prosipat pamet..

Pa i nije teško.... samo čitaj forum, natjecanje je poprimilo jebene razmjere.

ja koliko vidim motoru nista ne fali..

Onda je sigurno u super stanju ako je oklop u redu.

jebo kofere druga boja p a sta..

Osobito kod motora koji imaju kofere u boji kao serijsku opremu.

kupio cojk bez kofera kasnije se predomislio a nema vise te boje..

To je bila neka jebena žurba za kupnju da nije mogao pričekati narudžbu u boji motora...

smao gaaas jedan je zivot..

Pitanje je samo koliko ćeš dozvoliti da isti potraje... a sa kupnjom sranja pristaješ na povećani rizik...

pravilo je, kupuj motocikl od vlasnika, ne od preprodavca, pogotovo ovih svercera. mada je u zadnje vrijeme to skoro pa nemoguce, ja kad zadjem nazivati u oglase i otiv gledat motocikle, od 10, 8 prodavaju sverceri.

Mislim da je posve pogrešna riječ švercer... jer švercer znači krijumčar, a krijumčar prenosi robu preko granice bez nadzora i plaćanja obveznih davanja, pa nemam pojma tko to i na koji način uopće može švercati neki motor, osobito kada je motor već jednom registriran u Hrvatskoj, što se tu ima "švercati"... jednaka stvar kao i pravilo "kupuj od vlasnika"... ne kužim što time dobivam? Garanciju da je motor održavan, čuvan, njegovan, da nije padano, redovni servisi, da nije divljano i iživljavano, da je vozio samo vlasnik pažnjom kao da vozi po jajima? Ne znam, osobno me ne zanima je li vlasnik ili nije, no zanima me opće stanje i održavanost motocikla, to je puno osjetljivija roba naspram automobila koji da bi bio dobar ima puno više stvari koje se može tolerirati... ne znam, samo iznosim neke moje misli i smatranja...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Nino777
Moje misli i smatranja da si neka budaletina ko sledge sto je bio..jedino je on bio lud da sastavlja ovakve postove sa kvotanjem svake rijeci :mrgreen:
 
Moje misli i smatranja da si neka budaletina ko sledge sto je bio..jedino je on bio lud da sastavlja ovakve postove sa kvotanjem svake rijeci :mrgreen:

Vidi se da si duboki intelektualac, dublji od septičke jame i svakako ispunjen manje vrijednim sadržajem, što je i jasno kada se vidi kako liječiš komplekse i sa kakvim argumentima raspolažeš... nula koma nix... kako te čovjek ne bi uzimao za ozbiljno? Jasno je da te smeta kada ti se veli otvoreno da dripaš gluposti kakve je stvarno teško za pronaći... nije bed da veliš kontraargument, da veliš što nije točno rečeno u mojem postu, no ti liječiš komplekse svojeg malog beznačajnog ega...
 
Vidi se da si duboki intelektualac, dublji od septičke jame i svakako ispunjen manje vrijednim sadržajem, što je i jasno kada se vidi kako liječiš komplekse i sa kakvim argumentima raspolažeš... nula koma nix... kako te čovjek ne bi uzimao za ozbiljno? Jasno je da te smeta kada ti se veli otvoreno da dripaš gluposti kakve je stvarno teško za pronaći... nije bed da veliš kontraargument, da veliš što nije točno rečeno u mojem postu, no ti liječiš komplekse svojeg malog beznačajnog ega...
budaletina i konj i seljacina..kakvim ti argumentima raspolazes...samo kenjas dzabe
 
glupane argument je kad se svi sloze da je tako..neoboriv dokaz..ti samo seres..tj iznosis svoje misljenje koje niko ne jebe..al napredujes..sad samo dva reda:mrgreen: