Flanđa??

Ajde ad vas pitam ovdje :D

daj mi recite dali netko ima doma flanđu za neki race ili ti ga high end auspuh za prodat ili ima neka dobra dusa da mi napravi ja mu dam nacrte i sve kak treba bit
necu nosit ovim okolnim klosarima tokarima jer nisam siguran dal ce mi dobro napravit a ako zajebu mogu opet trazit druge i tako u nedogled

ajde ako imate kakvih info javite, treba mi hitno da mogu skuter upalit

moze  i na pm :D
 
Kad vec imas termicku grupu mhr team...kupi i njihov auspuh...nije skup...500 eu.. :mrgreen:. Jer sta god napravio i kojgod auspuh stavio....neces izvuci maksimum iz tog kita. Zato je i napravljen takav specificni ispusni kanal(ovalan). Normalno....ako imas gore taj maxi kit.
 
nisi me skuzio

imam ja Hebo Manston Revolution Racing kit gore ( kit u klasi MHR TEAM 2) i imam auspuh u klasi TEAM 2, imam Yasuni Carrera 30 i full race djelove

al onaj dio koji se sarafi na cilindar i onda se sa federima na njega pricvrsti spuh, taj dio ja nisam dobio sa spuhom, pa sam zvao ove iz njemacke i kazu mi da im vratim spuh i da ce mi poslat novi sa komplet svime al mi se to ne isplati jer bi me postarina ispala prek 1000kn 

Trebam nekog tko mi moze napavit identicnu takvu flanđu za spuh da mogu prisarafit gore i da slozim masinu do kraja jer mi sad dolazi struja i da slozim cijeli skuter 

 
Pitaj decka iz Zg koji pravi shacal auspuhe. Sigurno raspolaze alatima i materijalima za napraviti takvo nesto ! Samo dali ima volje.... :misli:.
 
bmw m 5 said:
Pitaj decka iz Zg koji pravi shacal auspuhe. Sigurno raspolaze alatima i materijalima za napraviti takvo nesto ! Samo dali ima volje.... :misli:.

evo sad mi je jedan frend tokar to napravio ali nije dobro jer je sjebo kut za kojih 5mm i nemogu zasarafit na cilindar i da stavim federe
 
Trebalo bi to direktno na motoru uzeti mjere....jedino tako ima sanse pogoditi pravu poziciju.  :shock:
 
bmw m 5 said:
Trebalo bi to direktno na motoru uzeti mjere....jedino tako ima sanse pogoditi pravu poziciju.  :shock:

istina

evo sad ce mi jedan frend iz zg donjet flanđu od slabijeg modela yasunia C16 pa cu je odnjet tokaru da mi napravi kopiju za moj C30 ( pise na internetu da su za sve modele iste) ;)
 
bmw m 5 said:
Trebalo bi to direktno na motoru uzeti mjere....jedino tako ima sanse pogoditi pravu poziciju.  :shock:

Bas to! Jer kada sam ja radio SIP na 180tki, morao sam na motoru mjeriti gdje zavariti, pod kojim kutem, pa smo namjestili, popikali na 3 mjesta MAG-om i onda skinuli i skroz zavarili...  (y)