Flip plate

ODST

Well-known member
Ima neki kvalitetan flip plate? Znaci da se ne "otvara" po rupama, po mogucnosti sa nosacem za zmigavce...imam neka dva sa ebaya, montirao na prosle motore i odmah skinuo


I da, motor je talijanska V2 prokletinja pa od vibracija sve otpada, tako da treba nesto cvrsto
 
Kazna za preklopni nosac i tablicu pod repom 2000kn (tehnicki neispravno vozilo i skrivanje registracije), bez tablice 150kn na licu mjesta pa ti biraj (y)
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
trenutno najekonomičnije ako misliš vozit bez straha od kamera i imaš volje se zajebavat sa stavljanjem i skidanjem tablica.
 
  • Like
Reactions: ODST
E da, imam ti ja za gen 2 preklopni nosač, koji nije kina, pa ako ćeš, dogovorit ćemo se :)
 
Imao sam preklopni na tuonu, jace se zaserafi i nemoze se tako lako pomicati. 2 puta mi gledali i nikad problema. Mora imati svjetlo za regu, zmigavce i macje oko.
 
Ma zakonski mora biti tvornicki ako cemo realno 😂 ili neki drugi koji je bas homologiran
 
Vozis dovoljno brzo da je ne stigne vidjeti kada proletis i miran si.
A ako je i vidi, drot k'o drot, uglavnom su toliko "inteligentni" da ce zaboraviti par brojeva dok izvuku blok da zapisu :mrgreen:
 
Vozis dovoljno brzo da je ne stigne vidjeti kada proletis i miran si.
A ako je i vidi, drot k'o drot, uglavnom su toliko "inteligentni" da ce zaboraviti par brojeva dok izvuku blok da zapisu :mrgreen:
oni hoće, ali vrajža kamera neće, ta sve pamti :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Nero
Kad imas ovako malu tablicu, cak je i lijepo za vidit a ne ove Hrvatske plazma televizije... neda mi se vozit motor koliko je gadan s njom
 
Sreca u nesreci je sto plavci na motorima vecinom kuze spiku jer i sami voze motore van smjene i ne maltretiraju nas previse. Ima ih par na D8 koji ce te lovit od Senja do Starigrada ako se zainate ali sto se tice auta i kamera, tu nema briga
 
A sta ako zbog tablice posalju na vanredni teh?

Mislim jebes 300kn tj 150 odmah, al sta cu kad vidi jos da nemam retrovizore pa me posalje na vanredni
 
Uglavnom kad te stopa policajac na motoru, napisat ce ti 1 kaznu platis odmah pola i do iduceg videnja (barem kod nas PGZ). Iz xy primjera znam da nas decki ne zajebavaju bas toliko.

Ako te stopa blokada kao sto to na Plominu podvaljuju, tu ti je 50/50 ako si im simpatican da ces proc sa 1 kaznom