Flip plate

onda si tehnički neispravan + ilegala auspuh + sigurno još pokoja druga stvar (žmigavci, flip plate, katadiopter..) i polako nestaje i ona mala teoretska šansa da te neće odvesti na izvanredni i napisati ti apsolutno sve što si skrivio dok te zaustave :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Nero
ja se više i ne sjećam kako je to davno prošlo, mene su za auspuh jebali svojevremeno pred 11-12 godina, a nije ni bio dramatično glasan niti ga je imao čime izmjeriti..u nekim dijelovima hrvatske zakoni (i samovolja i represija djelatnika i činovnika) počnu vrijediti puno prije nego u nekim drugim dijelovima
 
  • Like
Reactions: diesel power
Glumim frajera a bojim se kazne.. haha
'A sta ako..?'
I treba povisiti kazne, i slati na izvanredni tehnicki jer ima previse pozera.
Ne brinite, mogu Vas ja prijaviti pa Vam dodu doma bez da se okrecete na cesti iza kojeg grma cekaju.. chicken. ;)
 
Flip plate ili skrivanje tablice meni osobno ne znaci prolazak kroz crveno ili vozit 200 kroz grad...to mi je iskljucivo za preklopit tablicu kad je motor parkiran da bolje izgleda...zao mi je sta ti odmah nisam rekao svoj osobni razlog za flip plate...a sad odjebi
 
Flip plate ili skrivanje tablice meni osobno ne znaci prolazak kroz crveno ili vozit 200 kroz grad...to mi je iskljucivo za preklopit tablicu kad je motor parkiran da bolje izgleda...zao mi je sta ti odmah nisam rekao svoj osobni razlog za flip plate...a sad odjebi
Hhahahahaha....

Napocetku si napisao ovo
" Ima neki kvalitetan flip plate? Znaci da se ne "otvara" po rupama, po mogucnosti sa nosacem za zmigavce...imam neka dva sa ebaya, montirao na prosle motore i odmah skinuo "
Svasta sam u zivotu vidjao .. ali da motor sam dok je parkiran i tablica dignuta sam odluci prelaziti preko rupai, to jos nisam vidio :)))))
 
Ako ne zelis da se "otvara" po rupama znaci planiras voziti sa zatvorenom tablicom po rupama, a malo prije si napisao da si planirao da zatvorena bude jedino kada je parkiran radi izgleda... pa sada... malo sam zbunjen...
 
E jbg sad 😂 ajmo ovako, kad ju namjestim na odredeni kut onda bi da tako ostane, a ne da se po redu rupama jos otvara ili zatvara...ne volim kad je nesto labavo 😂 al nije vise ni bitno, odustao od toga...ili ovako kako je sad na original nosacu ili skinut sve
 
Flip plate ili skrivanje tablice meni osobno ne znaci prolazak kroz crveno ili vozit 200 kroz grad...to mi je iskljucivo za preklopit tablicu kad je motor parkiran da bolje izgleda...zao mi je sta ti odmah nisam rekao svoj osobni razlog za flip plate...

10 postova prije mog pisu o ilegalnoj radnji bez Vaseg komentara 'osobnog razloga' a moj post je dirnuo zicu? Istina boli izgleda..

a sad odjebi

Isto kao i Vi za retrovizore.. Necu. ;)
 
  • Love
Reactions: ODST
MVcnc novi sad ja uzeo kod njega nije los mrvicu sam morao doradit.
Treba jace stegnut i drzi dobro.
Kontaktiraj ga preko maila dal ima za tvoj cca 250kn.
 
Mislim da biš trebao upisat policijsku akademiju i postat policajac na motoru i onda kažnjavat ove besramne ilegalne radnje koje utječu na mir i dobro nevinih pučana kakve ovakvi divljaci ugrožavaju.
Kako će kažnjavati kad ti bezobraznici nemaju tablice,kako ih kazniti?
😂
 
Sjecam se pred 10ak godina je ekipa na skuterima imala preklopne nosace na struju