Flip plate

[QUOTE = "Igor28, post: 5018498, član: 35237"]
Doć ćete na kućnu adresu koju ćete saznati putem IP adresa korištenih na forumu i onda im preuzet motor : mrgreen:
[/CITAT]
S tablicom ili bez?
😀
 
ja sam svoj nosac htio malo promjenitnds bolje izgledanda bi skuzio da sam zasrao stvar i da nisam trebao dirat uopce. ali nigdje nemogu nac neki normalan preklopni. imate vi kakvih ideja di pogledat? znam da ekipa to kupuje po ebayu ali bas nema niceg slicnog
 
Imam 2 nosaca za prodati, jedan obican aluminijski sa kojim idu i neki mali zmigavci, a drugi je evotech. Ovaj alu je preklopni, ali se moze dobro zaserafiti i tesko je skuziti da je preklopni. Evotech je fiksni.
 
ozbiljno? ja se cujem sa tokicem 10x dnevno, pojma nisam imao da imaju. jedino da imaju crni. nigdje da naletim na neki normalni
 
da crni je,ja sam ga kupio prije dvije godine,dobar i kvalitetan nosac,zadovoljan sam sa njime,kako ga namjestis,tako i stoji,.

ajde kada ih budes kontaktirao,javi cijenu nosaca,bas me zanima posto su,ja sam svoj uzeo,prije 2god,nesjecam se kolko je kostao.
 
da crni je,ja sam ga kupio prije dvije godine,dobar i kvalitetan nosac,zadovoljan sam sa njime,kako ga namjestis,tako i stoji,.

ajde kada ih budes kontaktirao,javi cijenu nosaca,bas me zanima posto su,ja sam svoj uzeo,prije 2god,nesjecam se kolko je kostao.

ajde bas cu malo zvat ujutro pa pitat pa javim. jer ako ga mogu pripasat, uzimam odmah, jer sam svoga "uredio" :mrgreen:
 
a koji god da vidim ima na preklopnom dijelu nosac za zmigavce. ja pokusavam nac neke da nisu zmigavci na tom dijelu nego da su fiksnu a samo tablica da se preklapa
 
Sta je najbolje ima za moj model 😂😂😂

Screenshot_20210222_130801.jpg