FLM kombinezni ?

mislim da je miro  s  foruma nedavno kupio flm pa čekaj da ti on napiše svoje mišljenje
 
Miro kaže da je full zadovoljan, ali neka se ipak on očituje ...  :mrgreen:
 
Haponja said:
Da li je možda netko imao iskustva sa FLM kožnih kombinezonima, cijene u Polo Motorradu su ok... , pa  me zanima kakva je kvaliteta od odnosu na recimo MTECH i sl.

neznam dal se moze mjerit s  razvikanim brandovima poput Mtecha, Atarsa itd.
ali u testu motorrada je prije 2-3 godine zadovolji norme i cak je bio best buy

a sad je jednodjelni na akciji za 199€

mislim da je to ok, za te nofce tesko da ce se dobit nesto bolje kvalitetnije

http://www.polo-motorrad.de/product/139334/group/1040/dmc_mb3_search_pi1.pos/1/Produktdetail.productdetails.0.html

a ima i dvodjelni od 259,-€
http://www.polo-motorrad.de/product/139205/group/1048/dmc_mb3_search_pi1.searchstring/FLM+stream/dmc_mb3_search_pi1.page/1/Produktdetail.productdetails.0.html
http://www.polo-motorrad.de/product/139306/group/1048/dmc_mb3_search_pi1.searchstring/FLM+stream/dmc_mb3_search_pi1.page/1/Produktdetail.productdetails.0.html

 
200 eura, pa to je pre jeftino. kolika je cijena u nas?
 
Zildjian said:
Republika HrvaCka  :mrgreen:

sluzbeno u RH nema FLM-a kolko je meni poznato

nema niko da uvozi robu iz Polo asortimana


ustvari ima 8)

 
Ima neki švercer nećemo mu sad otkrivat identitet
Vjerujem da bi dobio 4000 godina u zatvoru da ga uhvate  :mrgreen:
 
koza im je dosta kruta ali kvalitetna,savovi i patenti isto,sve za 5  (y)
za R motor su malo neudobni bas zbog krutosti koze i karbonskih stitnika na ramenima laktovima i koljenima (kakve imaju moji).treba se naviknuti :wink:

moj dvodjelni imam 7 godina i 80-90 000 km iza sebe,15 -tak putovanja od 1500-2000 km u komadu po kisi hladnoci i suncu i 4 happeninga i jos je ko novi (krut skoro ko prvi dan)
za tu lovu,nekih 300-400 Eura nema boljeg (y)

ovaj jednodjelni od 200 Eura je smece ako se sa njim mislis na R-u vozit,za SM bi mogao proc.
jednodjelni (onaj od 500) sam nosio dosada jedan dan i prvi utisci su jako pozitivni,o njemu vise poslije happeninga 8)
 
Jel zna netko di u Rijeci ima FLM-a da bi se moglo probat,jer ovaj kakav god da je,200€ je,tako da...
Jedino me strah da si ne naručim neš što mi nebi pasalo... :?
btw.jel ima koji jednodijelni osim onog za 200€,jer ne mogu nać...
 
sad sam se i ja zainteresira...  :D
ali mene zanima opcenito. znaci ako nosim jaknu L ili broj 54. jeli mi ta velicina vazi i za kombinezom, znaci ako kupujem nasljepo.
 
Z-Power hvala na kratkom opisu, ti plastični protektori izvana mi baš nisu izgledali na nešta pa me brinula udobnost, kažeš da si vozio po kiši.. pa me zanima koliko dugo možeš izdržat dok ne propusti taj tvoj model ?
 
ne kupujte prije nego probate,moj dvodjelni je 52 i sad  mi je malo tjesan a jednodjelni 50 jer mi je 52 bio prevelik (dug i sirok).
probao sam i dvodjelni novi i 50 mi je bio taman.
svaki model je malo drugaciji.
DAINESE,IXS i VANUCCI mi odgovaraju 48-50 zavisi od modela.
bilo je jednodjelnih FLM model DARKNESS ( takav je moj) na popustu sa 500 na 250 Eura prosle zime (srebrno-bijelo-crni),pogledaj jeli se moze jos koji nabavit.100 puta je bolji od ovog za 200.
 
Haponja said:
Z-Power hvala na kratkom opisu, ti plastični protektori izvana mi baš nisu izgledali na nešta pa me brinula udobnost, kažeš da si vozio po kiši.. pa me zanima koliko dugo možeš izdržat dok ne propusti taj tvoj model ?

ne pre dugo,ko i svi koznjaci.imas osjecaj da ne propusta a u sljedecem trenutku si  skroz mokar  :mrgreen: zato kisnjak uvjek ispod sica na duze ture :wink:

ni meni se nisu svidjali stitnici.isao sam kupit Dainese kombinezon a vratio se doma sa FLM,Shoei  XR-800,Daytona cizmama Dainese rukavicama i kisnim kombijem za istu lovu.....i nisam se pokajao 8)
 
Z-Power said:
DAINESE,IXS i VANUCCI mi odgovaraju 48-50 zavisi od modela.
bilo je jednodjelnih FLM model DARKNESS ( takav je moj) na popustu sa 500 na 250 Eura prosle zime (srebrno-bijelo-crni),pogledaj jeli se moze jos koji nabavit.100 puta je bolji od ovog za 200.

danas sam baš probavao par dainesovih starijih modela koji dosta manji.. i br52 mi je bio ok, mozda mrvicu velik , visok sam 178 i 73 kg... neznam kolike su tvoje proprocije ?
 
Haponja said:
danas sam baš probavao par dainesovih starijih modela koji dosta manji.. i br52 mi je bio ok, mozda mrvicu velik , visok sam 178 i 73 kg... neznam kolike su tvoje proprocije ?
ja sam 183cm i 67kg pa mi dainese 48 broj taman :wink: tako da vjerujem da je tebi ovo malo više od mrvicu prevelko :wink: