folija za toplinsku izolaciju

Status
Not open for further replies.

staky

New member
dakle izgorila mi je zaštitna armirana folija sa vlaknima koja se nalazi na plastikama i oko auspuha radi zaštite od topline  auspuha, auspusi su ispod sica...pa me zanima gdje bi mogao kupit takvu ili sličnu foliju koja bi poslužila toj svrsi....unaprijed hvala
 
probaj po trgovinama sa raznim pećima... plinskim, na drva... i slično ...

slične izolacije idu oko kotlova i rerni ....  (y)
 
strasilo said:
probaj po trgovinama sa raznim pećima... plinskim, na drva... i slično ...

slične izolacije idu oko kotlova i rerni ....  (y)

a znam hvala al večinom sta sam nasao je sa staklenom vunom, a to je debelo i nije baš praktično...a nista nego trazit dalje  :misli:
 
najbolje negdi na otpad otić i skinut sa starih grijalica il nečeg sl. sta ima grijač u sebi
 
Kupit top od titana i netreba ti folija.
Provjereno na duke-u.
 
Re said:
Kupit top od titana i netreba ti folija.
Provjereno na duke-u.

(y) a znam...al mislim uskoro promjenit motor pa mi se ne da trošit puno love za auspuhe, nego samo da ga složim da bude original i sve kako treba
 
strasilo said:
probaj po trgovinama sa raznim pećima... plinskim, na drva... i slično ...

Nema takvih folija tamo, za peći je sve predebelo za ovu namjenu. Ja sam tražio dosta, na
kraju kupio ovo iz Louisa na gornjem linku. Ovo za peći se skine čim operes motor miniwashom.
 
staky said:
(y) a znam...al mislim uskoro promjenit motor pa mi se ne da trošit puno love za auspuhe, nego samo da ga složim da bude original i sve kako treba
mali off...sta planiras uzeti?  (y)
 
Jučer sam kupio u Coloru takvu tanku AL izolacijsku foliju, samoljepljivu, 50 kn.  (y)
 
AnteK said:
Jučer sam kupio u Coloru takvu tanku AL izolacijsku foliju, samoljepljivu, 50 kn.  (y)

Ta folija mora osim aluminijskog sloja imati i tanki sloj tkanine slične azbestu. 
Ima je u Louisu i nije jeftina.
 
staky said:
(y) a znam...al mislim uskoro promjenit motor pa mi se ne da trošit puno love za auspuhe, nego samo da ga složim da bude original i sve kako treba
..ak nisi još ništa rješil javi  se ostalo je meni za oba topa od Shivera mislim , orginal....
 
Status
Not open for further replies.