FORUMSKO druženje za 20. rođendan

treba biti na neutralnom terenu... djir...kaffaSlag i ajmo dalje ...
 
  • Like
Reactions: Feis123
Mislim da bi ovaj veličanstveni događaj trebalo upriličiti pozivom počasnog gosta imena Željko Marušić. On bi dublirao kao stand up komičar i pinhata po potrebi kad bi zaiskrilo na spomen korone, rata, ili ispravnog načina podmazivanja lanca..
 
Last edited:
Mislim da bi ovaj veličanstveni događaj trebalo upriličiti pozivom počasnog gostom imena Željko Marušić. On bi dublirao kao stand up komičar i pinhata po potrebi kad bi zaiskrilo na spomen korone, rata, ili ispravnog načina podmazivanja lanca..
Njega stavit umjesto mete za pikado😝
 
Mislim da bi ovaj veličanstveni događaj trebalo upriličiti pozivom počasnog gostom imena Željko Marušić. On bi dublirao kao stand up komičar i pinhata po potrebi kad bi zaiskrilo na spomen korone, rata, ili ispravnog načina podmazivanja lanca..
Možda sam to već pisao, prije nekoliko godina, ne znam kako i zašto ali netko je pozvao i njega na Ducati day, neobavezno druženje u Ducatiju uz roštilj i cugu. Lik je ušao u ured u prodajnom salonu, zasjeo i ubio nekoliko hamburgera. Onda mu nije bilo dosta pa je izašao van i frendu koji je pekao onako s visoka naručio još dva i neku cugu da mu donese unutra. Ovaj veli, nisam ti ja konobar i to tak ne funkcionira. Izgledalo je baš ružno, kao lešinari koji idu na sprovode da se najedu na karminama. Baš nam takav treba,. :mrgreen:
 
Možda sam to već pisao, prije nekoliko godina, ne znam kako i zašto ali netko je pozvao i njega na Ducati day, neobavezno druženje u Ducatiju uz roštilj i cugu. Lik je ušao u ured u prodajnom salonu, zasjeo i ubio nekoliko hamburgera. Onda mu nije bilo dosta pa je izašao van i frendu koji je pekao onako s visoka naručio još dva i neku cugu da mu donese unutra. Ovaj veli, nisam ti ja konobar i to tak ne funkcionira. Izgledalo je baš ružno, kao lešinari koji idu na sprovode da se najedu na karminama. Baš nam takav treba,. :mrgreen:
Kad dogovorite detalje, bit će pozvan. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: mate
Prebacio sam temu u jednodnevna druženja i vožnje radi jednostavnijeg dogovora. Dakle, planira se neobavezna cuga forumaša za 20-i rođendan i zdravica za ekipu koja više nije s nama. Nije susret i nema guranja bačvi :mrgreen: a pozvani su svi. Ideja je kao što je napisano ranije, naći se negdje na relaciji gdje se uglavnom vikendima svi manje više vozimo a i da je na cca pola puta ekipi sa juga i sjevera.
 
Posto ce bit piva i gra i nemoj da bude neka bez sisa na stangi :mrgreen: