FORUMSKO druženje za 20. rođendan

Ja upravo prosao. Nije zatvoreno i ne puse jako. Motora ko u priči, al to su pravi muškarci. Slovenski i mađarski…Možda je bolje da ne krećete…opasno je…pričekajte laboratorijske uvijete na cesti…
Ti nisi mjerodavan, od tebe i bura bjezi.
 
  • Haha
Reactions: Feis123
Senj - Ksrlobag.....milina.....nema vjetra i 31 stupanj 🌞🌞🌞
IMG_20220514_125502.jpg
 
Bio i ja na kraju, oko 17:30...jbt rsv kraljevica-karlobag-senj rezervar goriva 😆
Ja sam te zvao kad si prolazio kroz Senj da staneš s nama, nadao sam se da ćeš negdje blizu stati i vidjeti poziv. Jbg
 
Ja sam te zvao kad si prolazio kroz Senj da staneš s nama, nadao sam se da ćeš negdje blizu stati i vidjeti poziv. Jbg
Nisam vas vidio...zvao sam te, al isao sam brzinski do karlobaga bez stajanja i u povratku samo u senju na pumpi
 
  • Like
Reactions: Dene
Nisam vas vidio...zvao sam te, al isao sam brzinski do karlobaga bez stajanja i u povratku samo u senju na pumpi
Bili smo u Senju u centru,nadao sam se da ćeš stati na benzinskoj na izlasku iz Senja pa da ćeš viditi poziv. Računao sam na jedinu pouzdanu stvar na apriliji a to je potrošnja ali evo i u tome je Aprilia uspjela zaj.... 😁
 
  • Haha
Reactions: El Mravac and ODST
KakaF veličanstven skup je naš Mate organizirao! Prvo je HAK zaprimio anonimnu dojavu o buri na magistrali. Istovremeno je uočena hitna intervencija Ducati Servizio sa klemama/defibrilatorima. Ova dva događaja su nužno uzročno posljedična. Ne kažem da nije upalio, samo iznosim činjenice….
 
Okupilo nas ukupno petorica u Karlobagu gdje smo o Matinom trošku imali iće i piće do mile volje…vraćao sam se doma dvaput, jednom prema ZD, drugi put prema RI. Stipe zxr me preklinjao da mu pokažem par vozačkih finti..pa kako bih ga odbio…nakon dva zavoja namjerno sam ga pustio da me pretekne i vidio da je brzo savladao gradivo. Spretan dečko…
 
Highlight ovog velebnog skupa bila je posvećena novom zakonu o sigurnosti u prometu, u smislu izbjegavanja plaćanja bilo kakvih kazni za prekoračenje brzine..čitaj, skrivanje tablice…drugi dio predavanja bio je o ekologiji i zagađenju u gradovima, tj. kakaF okoliš ostavljamo generacijama koje dolaze i koji je ispravan tlak u gumama. O sagu niti riječi nije bilo 👀👀. Ovo o ekologiji je malo pobjeglo kontroli kad je Dene predložio da odemo zagrliti stablo na magistali. Jednostavno je postalo preintimno za mene. Dirnulo me da svi sudionici sa svojim projektilima od 200 ks++ toliko brinu o ekologiji.
 
Bili smo u Senju u centru,nadao sam se da ćeš stati na benzinskoj na izlasku iz Senja pa da ćeš viditi poziv. Računao sam na jedinu pouzdanu stvar na apriliji a to je potrošnja ali evo i u tome je Aprilia uspjela zaj.... 😁
U kraljevici na petrolu natocio do cepa i za natrag u senju morao opet tociti 😆
 
  • Haha
Reactions: Dene