fotke iz Albanije i Makedonije

itilas

New member
Preko Srbije u Makedoniju(Tetovo, Mavrovo, Ohrid), pa u Albaniju(Durres,Tirana, Elbasan,Durres,Shkoder)pa Crna Gora( Bar-HVALA GASHI jos jedanput :naklon: ), pa preko Dubrovnika, Makarske, Novalje) u Motovun i nakon vise od MJESEC dana, nazad u Zagreb, ukupno 4048km.
Mislim da slike vise pokazuju od rijeci, ja sam 2 puta bio ovog ljeta u Albaniji, pa evo malo vise fotki, mogu samo reci da je sve bilo super, ako ima konkretnijih pitanja, samo pitajte :cool:
kliknite na slike i uzivajte :letim:

ALBANIJA:






















MAKEDONIJA:










 
odlicne su fotke, bio sam dolje ovo ljeto, prosao sam kad sam se vracao iz grcke. Super ...
 
Svaka čast, iduće godine možda zapalim u Albaniju !
 
Ajde nas sve prosvjetli,pa nam reci kakva je situacija sa cestom od Drača prema Igoumenitsi!Onak iz prve ruke.Vidim da ju nisi prošao,ali sigurno ti je lakše doći do informacije nego meni! :wink:
 
Tako je! Preko Vlore uz obalu! I ja se definitivno prikljucujem ovom istrazivanju. :cool:
 
Vidim da je u Albaniji bilo dobrih ribica. :ludjak:
 
dr.chala said:
Ajde nas sve prosvjetli,pa nam reci kakva je situacija sa cestom od Drača prema Igoumenitsi!Onak iz prve ruke.Vidim da ju nisi prošao,ali sigurno ti je lakše doći do informacije nego meni! :wink:

da, nisam je prosao, pa ti ne mogu nista reci, ali planiram mozda jos ove godine ponovo otici, bas tom relacijom...ili najkasnije na proljece...dojavicu i ako saznam nesto konkretno od nekoga tko je vec bio...
 
Odlicne slike, majstore... :cool:
Ajde, ako budes krecao za Albaniju, ja bih ti se prikljucio da probamo ovim putem do Igumenice... :wink:
 
Gasho said:
Odlicne slike, majstore... :cool:
Ajde, ako budes krecao za Albaniju, ja bih ti se prikljucio da probamo ovim putem do Igumenice... :wink:

naravno da cu ti se javiti, pozdrav :roll:
 
Je... Francusku , Austriju...ovo je prava egzotična tura!
Jel bilo kakvih problema sa motorima i ako je bilo kako je riješeno?
 
alien said:
Je... Francusku , Austriju...ovo je prava egzotična tura!
Jel bilo kakvih problema sa motorima i ako je bilo kako je riješeno?

Ne
 
alien said:
Je... Francusku , Austriju...ovo je prava egzotična tura!
Jel bilo kakvih problema sa motorima i ako je bilo kako je riješeno?

nije bilo problema, ali i ljudi hoce odmah pomoci i brzo bi se rijesio ev.problem... u Durresu(Drach)upoznao sam tamosnjeg bikera Fredija koji je i mehanicar, pa kad neko ide u Albaniju sa sumnjom u svoj motor, nek mi se javi (za svaki slucaj...imam njegov br.mob..)