Fotografija općenito

Jbg prosle su u 30 sec a nisam stigao ni namjestit fotic. Bilo je malo svjetla pa su skuzile ono svjetlo sta pomaze fokusu :) okinuo7-8 slika stavio 4 bolje
 
lički specijaliteti :D

1933864_10153878768568799_8342255721972075198_n.jpg


eto primjer kako je od jedne fotografije nastao i novi brend  :mrgreen:

ko nije upoznat sa pricom neka google "lički hamburger"
 
diesel power said:
Kad živiš na selu pa ti 15-20m iza kuće dođu 4 srne past travu :mrgreen:

Evo ove fotke živi dokaz da postoji potreba za obrađivanjem fotografije.
@dizel,  ako želiš,  pošalji RAW od ove zadnje pa ću pokazati na što sam mislio.
 
Ok znam mogao sam je jos malo posvjetlit al sam bio ljen :mrgreen:

problem je i ekran kolko vidim jer nije kalibriran od kad je kupljen tj od 2007...
 
vezano za licke specijalitete ide i ova galerija :) brzinski provuko slije kroz LR
07 i 08.01.2016

http://bit.ly/plitvice_2016

 
I mobitelom se mogu "okinuti" interesantne slike  :) Ova je od jučer ujutro.. Sve je nemirno na njoj, more, oblaci, pas.. S jedne strane je bljesnulo sunce, a jugo tjera oblake... Nemir..
Nisam imao aparat pri ruci, hebi ga...
 
Bob Rock said:
I mobitelom se mogu "okinuti" interesantne slike  :) Ova je od jučer ujutro.. Sve je nemirno na njoj, more, oblaci, pas.. S jedne strane je bljesnulo sunce, a jugo tjera oblake... Nemir..
Nisam imao aparat pri ruci, hebi ga...

Mobitel je najbolja moguca stvar jer je vazda pri ruci a svi novi mobiteli pucaju kvalitetne fotografije  (y)
 
Bob Rock said:
I mobitelom se mogu "okinuti" interesantne slike  :) Ova je od jučer ujutro.. Sve je nemirno na njoj, more, oblaci, pas.. S jedne strane je bljesnulo sunce, a jugo tjera oblake... Nemir..
Nisam imao aparat pri ruci, hebi ga...
a prika stoji :D