Fotografija općenito

i mene ovaj Lb omalozava kad stavim neku uber fotku :mrgreen: :LOL:

Nisam dugo fotkao, idem sad na neko foto druzenje pa stavim sta bude ispalo :)
 
Sredju said:
Kao sto ces biti kini na Albanija reli.
:)

Cini se te nesto muci, a tesko ti je izraziti se. Zelis li popricati o tome?
 
Sredju said:
https://www.facebook.com/551157908250274/videos/1103519556347437/

Zašto zavijaš i pljuješ po đoliju, pa nije ti čovjek ništa skrivio?
 
Sredju said:
Jedna sa moje µft kamere, sa preuzimanjem slike, telefonom preko WiFi sa kamere, slika izgubi kvalitet.
jebeš kameru i sve điđebaje koje moš kupit, ako si ne možeš kupiti "oko" da ti stane cijeli dvorac u kadar  :jesus:

sto posto si više ljudima ti sasjeko glava, nego giljotina tokom francuske revolucije :mrgreen:
 
diesel power said:
@šnel photography :mrgreen:

Lijepo  (y)
Još da je pogoditi kad je osvijetljeno niskim suncem, to bi bio pun pogodak  (y) (y)
 
jolly the roger said:
jebeš kameru i sve điđebaje koje moš kupit, ako si ne možeš kupiti "oko" da ti stane cijeli dvorac u kadar  :jesus:

sto posto si više ljudima ti sasjeko glava, nego giljotina tokom francuske revolucije :mrgreen:


..zato ja izbjegavam slikati ljude  :mrgreen:

 
Inače nisam baš neki ljubitelj HDR-a, ali danas sam zakasnio, uvala je već bila u mraku, a nebo je još uvijek bilo jarkih boja,  pa nisam imao puno izbora... Zavratnica, kod Jablanca:

5e22fda68f72755eb40e3a9021a3e023


 
Sredju said:
Crop ili kompletan foto?

..sasvim neznatno cropano nakon sto sam ispravio distorziju
 
lb said:
Inače nisam baš neki ljubitelj HDR-a, ali danas sam zakasnio, uvala je već bila u mraku, a nebo je još uvijek bilo jarkih boja,  pa nisam imao puno izbora... Zavratnica, kod Jablanca:

Jako lijepo.  :) (y)
 
lb said:
Inače nisam baš neki ljubitelj HDR-a, ali danas sam zakasnio, uvala je već bila u mraku, a nebo je još uvijek bilo jarkih boja,  pa nisam imao puno izbora... Zavratnica, kod Jablanca:
Lipa slika, al kompozicija za kurac  :mrgreen: