Fotografija općenito

dd2c2acd4bc94ce5f371ffddc89285a0.jpg
 
NemoHR said:

dobra ovako cijela u sivilu  (y)



....................
..evo jedne zelene :)

ajman_10.jpg
 
Riker said:
Ti slikao? Odlično je ovo. Baš top fotka, big lajk.

fala  :) ..kliknuo prije nekih sat vremena s prozora hotela na 13. katu.. da, ovdje u Ajmanu, UAE nisu praznovjerni  :mrgreen:
 
cujem da kod kuce pada kisa svaki dan, pa reko da vas malo rezveselim, ako nicim drugim a onda s malo sarenila  :D



 
diesel power said:
opet malo endura :)

..fino, lijepo uhvaceni trenutci.. a i ne sluzi te lose taj stari njikon i 80-200..  (y) jedino da su mozda malo svjetlije fotke?..
 
Safety said:
..fino, lijepo uhvaceni trenutci.. a i ne sluzi te lose taj stari njikon i 80-200..  (y) jedino da su mozda malo svjetlije fotke?..

a to jesu pogotovo ova prva , to sam brzinski proletio kroz lightorom i exportao ove bolje pa nisam bas puno paznje posvetio za obradu :nasilni:

80-200 je ok ali fali malo brzina fokusa da je brza jer ne stigne koji put izostrit do kraja kad je akcija :)


 
diesel power said:
80-200 je ok ali fali malo brzina fokusa da je brza jer ne stigne koji put izostrit do kraja kad je akcija :)

    ...ta brzina fokusa je osnovna razlika između novog i ovog tvog telca. Sama kvaliteta slike je tu negdje na 95% identičnosti.
 
OldBoy said:
    ...ta brzina fokusa je osnovna razlika između novog i ovog tvog telca. Sama kvaliteta slike je tu negdje na 95% identičnosti.

jbg

kad izleti iz grma 100 na sat :mrgreen:

al novi kosta 3x vise

milf lens lover :0648:
 
diesel power said:
a to jesu pogotovo ova prva , to sam brzinski proletio kroz lightorom i exportao ove bolje pa nisam bas puno paznje posvetio za obradu :nasilni:

80-200 je ok ali fali malo brzina fokusa da je brza jer ne stigne koji put izostrit do kraja kad je akcija :)

..ma sve si nesto razmisljam uzeti ga, neda mi se bacati novce za 70-200, a ovih 80-200 se da naci za 200-300 $ ... morat cemo se jednom naci na kavi pa malo usporediti opremu  :D ..iako sam se jucer malo igrao s D750 i nekim kit objektivom u trgovinu, pa me opet pocelo svrbiti da predjem na FF  :mrgreen:
 
Safety said:
..ma sve si nesto razmisljam uzeti ga, neda mi se bacati novce za 70-200, a ovih 80-200 se da naci za 200-300 $ ... morat cemo se jednom naci na kavi pa malo usporediti opremu  :D ..iako sam se jucer malo igrao s D750 i nekim kit objektivom u trgovinu, pa me opet pocelo svrbiti da predjem na FF  :mrgreen:

70-200 f2.8 ako uzimas za FF, VR2 obavezno gledaj. Jedinica je malo mutnjikava po rubovima... za DX je odlicna. Barem je moje iskustvo s tim objektivom takvo.  :shock:


 
Safety said:
..iako sam se jucer malo igrao s D750 i nekim kit objektivom u trgovinu, pa me opet pocelo svrbiti da predjem na FF  :mrgreen:

i jaci su poklekli :D naravno da ces i ti ;)
 
Safety said:
..ma sve si nesto razmisljam uzeti ga, neda mi se bacati novce za 70-200, a ovih 80-200 se da naci za 200-300 $ ... morat cemo se jednom naci na kavi pa malo usporediti opremu  :D ..iako sam se jucer malo igrao s D750 i nekim kit objektivom u trgovinu, pa me opet pocelo svrbiti da predjem na FF  :mrgreen:

200-300 dolara su oni s jos puno sporijim fokusom. Ja imam verziju s dva prstena (y)

http://www.photozone.de/Reviews/252-nikkor-af-80-200mm-f28d-ed-review--test-report

a kava moze u Istri ili Rijeci (y) :mrgreen:
 
..al' sta mi vrijedi kupiti tu tesku artljeriju kad sam ionako previse lijen za tegliti to naokolo.. dobro da ponesem i aparat na kojem je najcesce nasarafljen 16-85, kao i ovog puta dok sam iscekivao vlak bez vozaca :mrgreen:

 
Safety said:
..al' sta mi vrijedi kupiti tu tesku artljeriju kad sam ionako previse lijen za tegliti to naokolo.. dobro da ponesem i aparat na kojem je najcesce nasarafljen 16-85, kao i ovog puta dok sam iscekivao vlak bez vozaca :mrgreen:

jebeno (y) koji grad je to :misli: