Fotografija općenito

a ja ću napisati; nikakav kvalitet  :oops: ali uživo je  8)  :mrgreen:

moj loš mobitel  :( jednostavno ne može obuhvatiti, ono što može oko
upravo: dupla duga na istoku, preko cijelog horizonta - fotkao 2x, pa smanjio i pokušao spojiti u paint-u

sunce je na S/zapadu :mrgreen:

8BsDu2o.jpg

 
evo baš gledam iz prizemlja;
boja je toliko intenzivna  :dizzy: :smoke: --- :LOL: - nevjerojatno nešto

… druga se slabije vidi  :mrgreen:

PYGsz7r.jpg

 
lex said:
Rx100, koji god mk ti stane u budzet. Aparat je neprikosoveni kralj kompakta.

Potpis. Imam III i prezadovoljan.... Ali ima i mana, vise softver koji mi je prekompliciran za svaki put prčkat čim je nesto zahtjevnije...
 
(y)

Di si to ćapal? Iza vikse kroz prozor?

Velika mi je želja uškljocnut divljač, inače. Mislim, nije želja u smislu da aktivno radim na tome nego više fantaziram iz fotelje. Moj foto cilj je roknut fotku vuka, u divljini. Pitao sam nekoliko lovaca koje znam kako to učiniti, svi su se samo nasmijali, jer za to navodno treba uložit nekoliko dana na čuki, minimum, ako se posreći. Jedan mi je reko da vuk nije pička pa da ga se možeš nagledat.

:? :LOL:
 
Riker said:
(y)

Di si to ćapal? Iza vikse kroz prozor?

Velika mi je želja uškljocnut divljač, inače. Mislim, nije želja u smislu da aktivno radim na tome nego više fantaziram iz fotelje. Moj foto cilj je roknut fotku vuka, u divljini. Pitao sam nekoliko lovaca koje znam kako to učiniti, svi su se samo nasmijali, jer za to navodno treba uložit nekoliko dana na čuki, minimum, ako se posreći. Jedan mi je reko da vuk nije pička pa da ga se možeš nagledat.

:? :LOL:

100m od kuce :mrgreen:

isla pobrstit njivu i ja se prisuljao iza ovog bizija desno i roknuo 3 fotke i taman se dala u bjeg.

abnormalno puno susreta s divljaci

na drugim njivama povadile svinje sav krumpir zbog ne brige lovaca oko hranilice i zasadivanja remiza pa su pocele selo napadat :mrgreen:

To je s 18-70mm fotkano.

80-200 f2.8 mi je ostao u torbi onda umjesto na foticu jbg
 
Riker said:
(y)

Di si to ćapal? Iza vikse kroz prozor?

Velika mi je želja uškljocnut divljač, inače. Mislim, nije želja u smislu da aktivno radim na tome nego više fantaziram iz fotelje. Moj foto cilj je roknut fotku vuka, u divljini. Pitao sam nekoliko lovaca koje znam kako to učiniti, svi su se samo nasmijali, jer za to navodno treba uložit nekoliko dana na čuki, minimum, ako se posreći. Jedan mi je reko da vuk nije pička pa da ga se možeš nagledat.

:? :LOL:

Hm, zanimljiv goal...
Nije neko sveto pismo, trebaš samo provesti jedno 2 tjedna u ovom položaju:

Wildlife_photography_tips_DCM134.feature.field_hide_08.jpg


ili

wildlife-photographer-outdoor-22661353.jpg


ili

40879356-camouflage-wildlife-photographer--Stock-Photo-photographer.jpg
 
nikon d500 jedan od najboljih izbora za wildlife 

http://nikonrumors.com/2016/06/04/nikon-d500-review-a-wildlife-photographers-perspective.aspx/

a poco loco i ja sam slucajno sliko tu ptičurinu ;) moram je samo nac
 
fjaka said:
nikon d500 jedan od najboljih izbora za wildlife 

http://nikonrumors.com/2016/06/04/nikon-d500-review-a-wildlife-photographers-perspective.aspx/

a poco loco i ja sam slucajno sliko tu ptičurinu ;) moram je samo nac

Arrr....

Nije baš bitno koje tijelo koristiš, bitno je šta na njega našarafiš  ;)
 
jolly the roger said:
rijeka Krapina, potez između West Gate i spajanja za zagreb/samobor/ljubljanu
ima ih 5-6, stalno su tam
..imamo u KA 4 rijeke pa nam nije sila ić na potok slikat čaplje  :tongue:  :mrgreen:
 
@fjaka - odlicna  (y)