Fotografija općenito

lb said:
Iako nisam fan ovakvih hauba, Subaru ti djeluje dosta nabuđeno  :cool:

Moj bivsi auto... dok je kod mene bio, bio je nabudjen samo ispod haube, jer ni sam nisam ljubitelj takvog pretjerivanja.
Sadasnji vlasnik se potrudio to nabudjit izvana i ovim ostalim detaljima.. (enc, gopro.. itd)
 
Malo smo OT, ali valjda nema veze, pošto je ionako sezona kiselih krastavaca, pa evo još jedno pitanje: jesi prtljao što po geometriji kotača? Ja bi svojeg možda malo buđio da više liči na RWD i da je bolji u zavojima, dok mi držanje pravca nije prioritet. Sad su sva četiri kotača podešena tvornički - nagib je 0.0. Ono što bi napravio je:  naprijed -1.5, iza -0,5. Imaš kakvo mišljenje na tu temu?
 
lb said:
Malo smo OT, ali valjda nema veze, pošto je ionako sezona kiselih krastavaca, pa evo još jedno pitanje: jesi prtljao što po geometriji kotača? Ja bi svojeg možda malo buđio da više liči na RWD i da je bolji u zavojima, dok mi držanje pravca nije prioritet. Sad su sva četiri kotača podešena tvornički - nagib je 0.0. Ono što bi napravio je:  naprijed -1.5, iza -0,5. Imaš kakvo mišljenje na tu temu?

Imam... Kod mene je bilo minusa napred, jer je stavljen od white-linea anti-lift kit koji ti mjenja geometriju prednjih kotaca.
S druge strane ako zelis da ti guzica igra jace, stavi si deblju zadnju balans stangu (anti-roll bar), na ovom autu je whiteline 22mm (extra heavy duty adjustable) koja ima 3 pozicije na koju ju mozes napet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
sasaa said:
Imam... Kod mene je bilo minusa napred, jer je stavljen od white-linea anti-lift kit koji ti mjenja geometriju prednjih kotaca.
S druge strane ako zelis da ti guzica igra jace, stavi si deblju zadnju balans stangu (anti-roll bar), na ovom autu je whiteline 22mm (extra heavy duty adjustable) koja ima 3 pozicije na koju ju mozes napet.

(y)  (y)
 
aa56f500cc3cc5467c401201bdf5a433.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kameni svati, pogled sa vidikovca:

YDEUMw4WFW00wqlOiJcX0FJfPjs9Gbv4Z8QXvqdupI1v69YtaGp2Lsvd6EV8aFWHHwMLVZ5ntf3VLutieszzGWu8yQkaECnbSf02RV4pT4NuCmFvMfKxKwb8NY8EYfl6yPWBhbo5wAuA1kZguYRAplqgKDYXsm-Dahfzx6kN95mVWgpj2tUEBGJyDAoN5KevrflLS9VKORjtbg4bWXRnmyvNn-eI1Nyp0f-cBrwgFBwGB1qjr0eQ6kZ6eCiM2i2XbVfAtDHfzlU2Flt2_lo87qeY4FbyGKodoai6Vf-JwMNjQbOJAdt8vdGux14mvPhmaIORQrm9yG20AqaM2DWpiZZxRYmIPFiW1rKSN9BOH9YsfbpkUsl4XF8ybjs5er_56r1GZFXOdHuHP58M-IepAOUCkQ8a8XR-1aPe6q3Jh-U9Vni7beDCkvqP_B9WPCPYmHyxfiXHS0RwmKaLWtvS0qzcyFGmR2m2tN0xo6A0l27xtHLvoaormT8zNzc6CNNZwz65n7KBP9RxptlofTCWYoDOyeAH_rgYPJaU9oqH34JrKCpAUBYumJ3HVrNvZVzj29Qie9uK8vStDUGuOXZYLZvZO_h1MW0=w2340-h1560-no


APS-C, 12mm, F/8, 1/200s, ISO 100, HDR
 
lijepih slika i pejsaza ste naslagali..  (y) ja malo prosetao sinoc, pa reko da nesto i kliknem..  :D