free rideri i independent bikeri

jel mi mozhe netko objasnit razliku izmedju fri rajdera i indipendet bajkera?  :misli: :misli:


(sorryte ako sam falila forum :? )
 
santanico pandemonium said:
jel mi mozhe netko objasnit razliku izmedju fri rajdera i indipendet bajkera?  :misli: :misli:


(sorryte ako sam falila forum :? )


sigurno će se netko nać al se predstavi tu : http://www.motori.hr/forum/index.php/board,10.0.html

:wink:
 
Saamo ću ponoviti gore navedeno da bi se trebao/la predstaviti u forumu za to namjenjenom
http://www.motori.hr/forum/index.php/board,10.0.html



E sad će se počet puno filozofirat.
Ustvari smatram da je sve ista stvar. Ali recimo da su independenti ipak malo organiziraniji.
Jedno vrijeme sam to malo gledao... Ajmo reć ovako! Free Rider sam za sebe stavlja oznaku. Samoinicijativno. Dok su Independent-i "skupljeni" na neki način. Pokazuju da ne pripadaju nikakvom klubu. Jednostavno ekipa koja se skupi i vozi, bez sastanaka, pravila. Sve je stvar prijateljskog dogovora, ali opet su željni pokazati da su Independent.

Kod mene u kvartu se desilo to da su osnovani Free Riders, koji je ubrzo prerastao u udrugu. Povremeno se održe sastanci i napravili su do sada 1-2-3 susreta, nemam pojma. U svakom slučaju PREorganizirano za sami naziv koji svi nose na leđima. :?
 
... :misli: da je 'krajni cilj' jednih i drugih isti!!  :mrgreen:
....prvenstveno sloboda odabira i izbora kao pojedinca,te samostalne odluke koje neće štetit drugima, a na dobrobit cijele grupe. :D  :wink:



@shonyo
kaj opet nemaš novaca za poštrinu!!!  :mrgreen:  :LOL:  :mrgreen:
:whistle:  8)  :mrgreen:
 
gloginjaR said:
... :misli: da je 'krajni cilj' jednih i drugih isti!!  :mrgreen:
....prvenstveno sloboda odabira i izbora kao pojedinca,te samostalne odluke koje neće štetit drugima, a na dobrobit cijele grupe. :D  :wink:



@shonyo
kaj opet nemaš novaca za poštrinu!!!  :mrgreen:  :LOL:  :mrgreen:
:whistle:  8)  :mrgreen:
Ne, nemam više lenti. Treba ih dat napravit, a nemam nit za to love :LOL:
 
shonyo said:
Ne, nemam više lenti. Treba ih dat napravit, a nemam nit za to love :LOL:

:LOL: 
a znao sam  :mrgreen:
:wink:  :mrgreen:




                                                                                                       
:mrgreen:  no problem, sad mi pade napamet  (y)
 
independent koji imaju bajkove i neovisni su o klubu a free rideri koji nemaju motore i šlepaju se :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
u koju ja skupinu spadam. nisam u nijednom klubu, nemam stalnu postavu bajkera s kojima se vozim, a znam jahati i sam?


da nisam - jebivjetar? :mrgreen:
 
miro said:
u koju ja skupinu spadam. nisam u nijednom klubu, nemam stalnu postavu bajkera s kojima se vozim, a znam jahati i sam?


da nisam - jebivjetar? :mrgreen:

nisi

ti si papak




s kRRndije 8)










:LOL:
 
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

here we go again.... ajmo jos i je li skuter motor?  :mrgreen:  :wink:
 
Meni nikad nije bila jasno ono "klub independent/free ridera" ako su slobodni i nezvisni zašto se okupljaju u klubove i ako su već u klubu što ih onda čini različitim od bilo kojih drugih klubova?  :misli:
 
aurellie said:
Meni nikad nije bila jasno ono "klub independent/free ridera" ako su slobodni i nezvisni zašto se okupljaju u klubove i ako su već u klubu što ih onda čini različitim od bilo kojih drugih klubova?  :misli:

...to NIJE klub,nisu "okupljeni",jednostavno,hoću se ić vozit,nazovem bilo koga i idemo,ako nema zainteresiranih,odem sam.Kužiš?Ne moram tržit odobrenje kluba na koji ću susret ić,na koji ne,pa ono,ako ideš,ne smiješ nosit oznake,jer klub ne ide na taj susret,i tak.Valjda je tak u klubovima,zato što postoje neka pravila,Statut koje treba poštivati i prihvatit,a ako ti to ne odgovara ne možeš ni biti član kluba.U svakom slučaju poštujem izbor i jednih i drugih.Bok.
 
Koko said:
...to NIJE klub,nisu "okupljeni",jednostavno,hoću se ić vozit,nazovem bilo koga i idemo,ako nema zainteresiranih,odem sam.Kužiš?Ne moram tržit odobrenje kluba na koji ću susret ić,na koji ne,pa ono,ako ideš,ne smiješ nosit oznake,jer klub ne ide na taj susret,i tak.Valjda je tak u klubovima,zato što postoje neka pravila,Statut koje treba poštivati i prihvatit,a ako ti to ne odgovara ne možeš ni biti član kluba.U svakom slučaju poštujem izbor i jednih i drugih.Bok.
dobro si to objasnio. bok. znači ja sam independent što je pandan za free rajdera - što opet ja jesam.

a već sam se pobojao da ću stvarno ispast yebivjetar. 8) :mrgreen:
 
miro said:
dobro si to objasnio. bok. znači ja sam independent što je pandan za free rajdera - što opet ja jesam.

a već sam se pobojao da ću stvarno ispast yebivjetar. 8) :mrgreen:

...nisi ti yebiwind,ti si vjetar koji oplođuje biljke :mrgreen: :wink: .Bok.
 
Koko said:
...to NIJE klub,nisu "okupljeni",jednostavno,hoću se ić vozit,nazovem bilo koga i idemo,ako nema zainteresiranih,odem sam.Kužiš?Ne moram tržit odobrenje kluba na koji ću susret ić,na koji ne,pa ono,ako ideš,ne smiješ nosit oznake,jer klub ne ide na taj susret,i tak.Valjda je tak u klubovima,zato što postoje neka pravila,Statut koje treba poštivati i prihvatit,a ako ti to ne odgovara ne možeš ni biti član kluba.U svakom slučaju poštujem izbor i jednih i drugih.Bok.

(y)