Fuckin glavni zastupnik za Apriliu?

Pedrosa

New member
Zovem M.M. u vezi nove Aprilie RS125 da naručim zatvorenu verziju(ne daju otvorenu starci zbog papira,pa ću ovu otvorit :D )i kažu mi da zastupnik(Split)nema,i da se još ne može naručit...
Zove u zg i kažu da se može,pa ko je onda zastupnik za Apriliu?
btw.ovaj iz M.M.-a mi kaže da je otvoreni RS i ostale Aprilie da iz Splita stigle... :misli:
 
A mozes i pogledat post pod serviseri i dileri rasprave!!!
Post ti je problemi sa rezervnim dijelovima aprilia..............................
Mozda ti stvari budu jasnije he he  :D :D :wink: :wink: :misli:
 
evo objasnio mi je nike preko icq-a što se tiče mene lock!
 
A kaj psuješ?
:mrgreen:


Miiiirrrr!
 
tl1000 said:
A mozes i pogledat post pod serviseri i dileri rasprave!!!
Post ti je problemi sa rezervnim dijelovima aprilia..............................
Mozda ti stvari budu jasnije he he  :D :D :wink: :wink: :misli:

Gadno tebe ta rana boli, ali nikako da se doktoru javiš
 
PEDROSA said:
evo objasnio mi je nike preko icq-a što se tiče mene lock!

Nije ti nike ništa objasnio nego ti je rekao da se meni javiš, a ti to nisi napravio. Evo ti isječak od jutrašnjeg maila uvoznika koji govori o tome da prodavač mora naručiti taj motor unaprijed ako želi zatvorenu verziju. Nema nikakvog problema oko toga. Ako želiš kupiti javi se i motor ti za 20 dana stiže na kučnu adresu spreman za vožnju



Poštovani,

Molimo Vas da prilikom unošenja narudžbi za 6. mjesec za APRILIU I MOTO GUZZI kroz POS uzmete u obzir slijedeće napomene:

SR 50 R
Replica de angelis (replica bianco) prestao se proizvoditi u 4. mjesecu i bit će dostupan do isteka zalihe.


Atlantic 250
U 5. mjesecu je na raspolaganju bio model sa rasplinjačem.
U 6. mjesecu bit će raspoloživ model sa quasar agregatom sa ubrizgavanjem.

Sportcity 250
Očekujemo prve isporuke u 6. mjesecu.

Scarabeo 500 Light
Nova lagana verzija bit će dostupna u sve tri boje za 2006.

RS 50
Očekujemo prve isporuke u 6. mjesecu.

RS 125
Za hrvatsko tržište isporučuje se verzija sa potpuno otvorenim agregatom (puna snaga).
Ako imate kupce u dobi od 16 – 18 godina koji uz A1 dozvolu smiju voziti motocikl od 125 cm³ i s maksimalnom snagom 11 kW trebate ga posebno naručiti.

Tuono 1000 R
Proizvodni kapaciteti za ovaj model nažalost još uvijek nisu dostatni za sve narudžbe koje pristižu u tvornicu.
Očekujemo da ćemo modele koje ste Vi naručili još za za 5. mjesec i modele koje ćete naručiti u 6. mjesecu moći isporučiti u 6. mjesecu.

Također Vas molimo da prilikom unošenja narudžbi za 6. mjesec za APRILIU I MOTO GUZZI kroz POS uzmete u obzir i Vaše otvorene narudžbe jer će se narudžbe zatvarati redom kako su unesene.

Molimo da unesete narudžbe  NAJKASNIJE DO PONEDJELJKA 05.06.2006. DO 8 SATI  jer u protivnom vaša narudžba neće biti uvažena.

Unaprijed zahvaljujem.

Tihana Škarpa

PIAGGIO CROATIA
Tel. +385.21.406609
Fax  +385.21. 406610

 
LOL,zvao sam te danas,neću te gnjavit u 11 navečer... :misli:
 
BlackBull said:
da si pitao kod matušića,sve bi to saznao_On ima na lageru neku,neznam dal zatvorenu il ne
LOL,jesam ima otvorenu,i reko mi je da mu se zastupnik(St) ne javlja...i danas je stri bio kod njih i rekli su da su dobili mail...
sve u svemu,riješen problem...
 
joke said:
Nije ti nike ništa objasnio nego ti je rekao da se meni javiš, a ti to nisi napravio. Evo ti isječak od jutrašnjeg maila uvoznika koji govori o tome da prodavač mora naručiti taj motor unaprijed ako želi zatvorenu verziju. Nema nikakvog problema oko toga. Ako želiš kupiti javi se i motor ti za 20 dana stiže na kučnu adresu spreman za vožnju



Poštovani,

Molimo Vas da prilikom unošenja narudžbi za 6. mjesec za APRILIU I MOTO GUZZI kroz POS uzmete u obzir slijedeće napomene:

SR 50 R
Replica de angelis (replica bianco) prestao se proizvoditi u 4. mjesecu i bit će dostupan do isteka zalihe.


Atlantic 250
U 5. mjesecu je na raspolaganju bio model sa rasplinjačem.
U 6. mjesecu bit će raspoloživ model sa quasar agregatom sa ubrizgavanjem.

Sportcity 250
Očekujemo prve isporuke u 6. mjesecu.

Scarabeo 500 Light
Nova lagana verzija bit će dostupna u sve tri boje za 2006.

RS 50
Očekujemo prve isporuke u 6. mjesecu.

RS 125
Za hrvatsko tržište isporučuje se verzija sa potpuno otvorenim agregatom (puna snaga).
Ako imate kupce u dobi od 16 – 18 godina koji uz A1 dozvolu smiju voziti motocikl od 125 cm³ i s maksimalnom snagom 11 kW trebate ga posebno naručiti.

Tuono 1000 R
Proizvodni kapaciteti za ovaj model nažalost još uvijek nisu dostatni za sve narudžbe koje pristižu u tvornicu.
Očekujemo da ćemo modele koje ste Vi naručili još za za 5. mjesec i modele koje ćete naručiti u 6. mjesecu moći isporučiti u 6. mjesecu.

Također Vas molimo da prilikom unošenja narudžbi za 6. mjesec za APRILIU I MOTO GUZZI kroz POS uzmete u obzir i Vaše otvorene narudžbe jer će se narudžbe zatvarati redom kako su unesene.

Molimo da unesete narudžbe  NAJKASNIJE DO PONEDJELJKA 05.06.2006. DO 8 SATI  jer u protivnom vaša narudžba neće biti uvažena.

Unaprijed zahvaljujem.

Tihana Škarpa

PIAGGIO CROATIA
Tel. +385.21.406609
Fax   +385.21. 406610

zar nemoze barem jedanput da aprilia ne j..e s isporukom, to stvarno ne kuzim covjek zeli novu apriliu i nemoze ju kupiti te mora unaprijed uplatiti motor(niti da sam lud to nebih napravio) dok druge motore imaju na skore sve na zalihama(barem one najprodavanije) i kada platis imas motor u rukama(ili u nogama...kako zelite)
 
Ne pravi se pametan s tim izletavanjima, zastupnik je za istu cijenu osigurao full power verziju za koju si prije trebao nadoplatiti 3500 kn. i nju imaš odmah na lageru.
Nije ni zastupnik veslo sisao pa da nezna da je samo 0,001% kupaca koji imaju A1 kategoriju(od 16 do 18 god.) i roditelje tolike zaljubljenike u RH da im nebi dozvolili kupnju full power verzije koju će ionako moć voziti nakon navrešene 18. godine.
Povrh svega zatvorenu verziju je najnormalnije moguće narućiti i ne vidim u čemu je problem ovdje :misli:

 
(y) :mrgreen: :mrgreen:
"Nije ni zastupnik vesla sisao"
Nije nije ima ko ce sisat za njega :D
Bravo "doktore".....
Boli rana he he ta ti je dobra
Proće rana samo bi moglo nekoga drugoga zabolit uskoro....
Zivi bili pa vidili....