Garažiranje preko zime

Pleti

Member
Ima li netko od vas genijalaca savjet gdje preko zime garažirati motor u ZG, nemam više garažu na raspolaganju pa imam taj problem. Možda nešto povoljno za iznajmiti na koji mjesec, ili... Znam da ste puni ideja i ako ste upola toliko domišljati koliko ste lijepi, pomagajte !
 
evo i moj kompa kupuje motor pa traži garažu na jarunu, u blizini Medenog. Imal' štogod i znate li kakve su cijene?
 
Pleti said:
Ima li netko od vas genijalaca savjet gdje preko zime garažirati motor u ZG, nemam više garažu na raspolaganju pa imam taj problem. Možda nešto povoljno za iznajmiti na koji mjesec, ili... Znam da ste puni ideja i ako ste upola toliko domišljati koliko ste lijepi, pomagajte !

Znam ti za jednu garazu u Dugavama, decko je ok, mozda malo naporan ali simpa, rekao mi je da sada trazi nekog decka sa motorom. Dobro ti je kaj je garaza grijana.

Ak si zainteresiran javi mi se da vas spojim.
 
Pleti said:
Ima li netko od vas genijalaca savjet gdje preko zime garažirati motor u ZG, nemam više garažu na raspolaganju pa imam taj problem. Možda nešto povoljno za iznajmiti na koji mjesec, ili... Znam da ste puni ideja i ako ste upola toliko domišljati koliko ste lijepi, pomagajte !
Znam lika u centru zg-a (Vlaška). Mogu pitati ako ti to odgovara.
E, a gdje bi mi bio kraj da sam lijep proporcionalno domišljatosti... :mrgreen:
 
Neznam jel ima drugdje slicno, ali u spanskom vecina ulaza u zgradama imaju biciklarnice, sa zeljeznim vratima. Tamo mislim skrpat motor kad ga nabavim.
 
Mozete se naci vas par sa istim problemom i zakupiti neku garazu zajedno... :idea: :mrgreen:
 
Pleti said:
Ima li netko od vas genijalaca savjet gdje preko zime garažirati motor u ZG, nemam više garažu na raspolaganju pa imam taj problem. Možda nešto povoljno za iznajmiti na koji mjesec, ili... Znam da ste puni ideja i ako ste upola toliko domišljati koliko ste lijepi, pomagajte !

Pošalji pp na nick bedomedo. Ima u centru neka garaža, čuvana. Ima i parking za motore. Veli bedomedo da nije skupo.
 
Ivan85 said:
Neznam jel ima drugdje slicno, ali u spanskom vecina ulaza u zgradama imaju biciklarnice, sa zeljeznim vratima. Tamo mislim skrpat motor kad ga nabavim.

Tamo sam i ja drzao motor nekoliko tjedana, ali nije rjesenje jer svi stanari imaju kljuc od biciklarne, a mnogi medju njima su podstanari i mogu nestati preko noci (skup s tvojim motorom), a osim toga u mojoj zgradi tamo opremu drzi teta koja cisti stubiste pa bi mi svako malo trknula motor, alarm se pali, a ja polugol jurio do biciklarne iskljuciti ga da susjedi ne popizde...

:evil:
 
Ja ću svomg preko zime rastaviti, i promjeniti pokiji dio, osvježiti ga i na proljeće je spreman za nove izazove.
Kad skinem mašinu, dvoje ili troje ga moe odnjeti na tavan.
 
Ma mome je jedina razlika šta priko zime ulijen antifriz i manje ga perem zbog kiše :) Kišne gume, dobro se obuć, ulit antifriz i pići.
Jebiga jedini prijevoz pa se ne bira.
 
vlucic said:
Tamo sam i ja drzao motor nekoliko tjedana, ali nije rjesenje jer svi stanari imaju kljuc od biciklarne, a mnogi medju njima su podstanari i mogu nestati preko noci (skup s tvojim motorom), a osim toga u mojoj zgradi tamo opremu drzi teta koja cisti stubiste pa bi mi svako malo trknula motor, alarm se pali, a ja polugol jurio do biciklarne iskljuciti ga da susjedi ne popizde...

:evil:

A istina je al nemam izbora. Nemogu ga na ulici ostavit. Ovako ga skrpam u biciklarnu, stavim 6-7 zastita na njega :mrgreen: i ceradu preko.
 
niksa said:
dobro ga opereš, izliješ gorivo i staviš ga u dnavni boravak :wink:

mislim da je ovo najpametnije i ja bi to napravio, bez šale.... naravno ako ti ukućani dopuste
 
miro said:
niksa said:
dobro ga opereš, izliješ gorivo i staviš ga u dnavni boravak :wink:

mislim da je ovo najpametnije i ja bi to napravio, bez šale.... naravno ako ti ukućani dopuste

Bila bi šema gledaš televiziju a noge prebaciš priko motora :LOL:
Stara bi me sikiron zbog toga.
 
vlucic said:
...a osim toga u mojoj zgradi tamo opremu drzi teta koja cisti stubiste pa bi mi svako malo trknula motor, alarm se pali, a ja polugol jurio do biciklarne...

Šatro si ti polugol trčao zbog alarma...hehehe...a nakon toga teta od 60+ odlazi doma sa smiješkom... :mrgreen:
Inače su te biciklarne dobra stvar. U mom slučaju puno sigurnije od garaže.
 
vlucic said:
Ivan85 said:
...a osim toga u mojoj zgradi tamo opremu drzi teta koja cisti stubiste pa bi mi svako malo trknula motor, alarm se pali, a ja polugol jurio do biciklarne iskljuciti ga da susjedi ne popizde...

:evil:
A da li ti je ikada palo na pamet da te teta čistačica samo želi vidjeti polugolog? :mrgreen: