Garaža za motocikl - lifter

duky1986

New member
Pozdrav,
S obzirom da uvijek vodim rat sa mjestom u garaži naletio sam na ovakvo rjesenje ...međutim nisam nigdje nasao dal ima to za naručiti ili shema za napraviti sam.

Dal neko ima\zna za neko slicno rjesenje kako garazirati motor na slican nacin...ovo mi se cini simpaticno preko zime jer nezauzima mjesto autima.
Screenshot_20210719-103739_Pinterest.jpg
 
je...samo to mora bit garaza bar 8 x 5 ...
 
Stavis vitlo i dignes ga u zrak po sred garaze,naravno,moras imat visinu garaze,da mozes auto parkirat ispod
 
  • Like
Reactions: duky1986
Zamisli veselja da ti motor blebne s metar ipo visine, ali to nije sve, u ovoj posebnoj ponudi vaš motor blebne na vaš vlastiti auto :mrgreen:
Vjerojatno postoji neki osigurač kad ga digneš na željenu visinu. Nešto ka' na stupnoj dizalici.
 
  • Like
Reactions: Nero
Neka diy varijanta bi bila uzeti od viličara cilindar i postolje. Prijatelj je složio nesto slično za dizati motore na kat garaže.
 
Neka diy varijanta bi bila uzeti od viličara cilindar i postolje. Prijatelj je složio nesto slično za dizati motore na kat garaže.
Vrlo zanimljivo.....al uz to bi trebalo slozit da struja pumpa hidrauliku da nemoram dodatni motor imat
 
  • Like
Reactions: Švabo
Građevinska dizalica na sajlu, oko 600kn preko dva koloturnika i mozes podic što te volja. Ako ćeš diy varijantu možeš proć povoljno
 
  • Like
Reactions: neven
Zamisli veselja da ti motor blebne s metar ipo visine, ali to nije sve, u ovoj posebnoj ponudi vaš motor blebne na vaš vlastiti auto :mrgreen:

meni je bicikla tako pala sa nosaca koji je bio na zidu da ne smeta. i bickila napravi stetu, necu zamislit sta bi motor napravio
 
Zašto bi motor pao? Pa nećeš ostavit da sve visi na sajli cijelo vrijeme. Ako napraviš kako treba i staviš osigurač nema šanse da padne.