Gdje kupiti dijelove za motor?

ako se šta dogodi, i ako nemaš sve po ps-u, procijenitelji i osiguranje mogu te lipo zaj... u teoriji.
 
Čekaj... Kaj znači ako kupim neki "zamjenski" dio, pa čak i ako je to kočioni dio, imati ću problema s osiguranjem u slučaju nesreće?
Nekak mi se to ne čini vjerojatnim. Uostalom, pa svi ti dijelovi (bi trebali biti) homologirani, baš zbog takvih slučajeva ono "...ko zna kaj si ugrađivao na svoje vozilo...".
 
Pozdrav svim forumašima !

Imam pitanje vezano za promjenu lanca i zupčanika i naravno gdje kupiti ? Bio san uzimao u xl moto neke stvari za motor, međurim čini mi se zanimljiva još jedna stranica kitdecadena.com pa me zanima je li tko od njih uzimao jer danas ima svašta , svakakvih stranica zanima me je li provjerena, jer čine se veći popusti u vani ?

Moj prednji zupčanik ima 15 zuba međutim kad upišem model i godinu motora sve više mi izbaci gje je 16 zuba, gledao sam o tim promjenama na motoru i govore da je to najbolje što su mogli modificirati da motor bolje ide u 1. brzini jer je previše kratka, međutim jedan tip u jednom videu kaže da se motor mora ponovno kalibrirati da bi pokazivao stvarnu brzinu, sad je li to zaista tako ne znam......