Gdje kupiti dualsport motor (CRF250L/KLX250/WR250R)?

..ma ja ba ...
To je onaj "sindrom" kad se na fejsu i forumima svi kurče kak svaki vikend i svakodnevno deru kilometre sve u 16 o_O
a kad prodaju motore ispada da su godiŔnje radili ispod soma km. :ROFLMAO:
 
[QUOTE = "Sredju, post: 4988190, član: 32098"]
i virago 1996. sa 9000.

: Å treber:
[/ CITAT]
..moj DR 95. god. 5300 km .: Super:






(Nakon svakog servisa vratim sat na 0 : Roflmao: )
 
Last edited:
Ja sam uvijek prije za neŔto polovno u dobrom stanju nego novo, naravno zbog cijene u startu i na kraju najviŔe gubiŔ na motoru kad ga prodajeŔ ako si ga kupio novog.
Sve 5 glede motorića šŸ‘ ..to je super motor i za cestu i za off.
Jedino Ŕto nema Ŕanse da u 6 god. ima samo 3000 km. :mrgreen:

Ima Å”anse, zavisi o vozaču. Recimo, kad sam si kupio auto, preÅ”ao sam nekih 15 000 km prve godine. A u zadnjih godinu sam preÅ”ao 3 000 km. Iako mi je taj auto jedino prijevozno sredstvo... Nisam imao potrebe voziti. Slično je i s motorima, netko kupi da se vozi po okolnim zemljama i vidi svijeta, netko kupi da se doveze to kioska po cigare, a netko da se samo naparkira pred birtiju jednom mjesečno. Ugl, na motoru se uopće ne vidi da je star 6 godina, kao da je vožen mjesec dana možda.
 
  • Like
Reactions: BreakM
Ima Å”anse, zavisi o vozaču. Recimo, kad sam si kupio auto, preÅ”ao sam nekih 15 000 km prve godine. A u zadnjih godinu sam preÅ”ao 3 000 km. Iako mi je taj auto jedino prijevozno sredstvo... Nisam imao potrebe voziti. Slično je i s motorima, netko kupi da se vozi po okolnim zemljama i vidi svijeta, netko kupi da se doveze to kioska po cigare, a netko da se samo naparkira pred birtiju jednom mjesečno. Ugl, na motoru se uopće ne vidi da je star 6 godina, kao da je vožen mjesec dana možda.
Je da..ima Å”anse 1:10 000 ..eto ako si ti baÅ” naletio na takvog jednog među 10 tisuća..onda super
Znači da poznajeŔ vlasnika motora, da ti je frend..susjed kojeg svakodnevno vidiŔ i znaŔ koliko i kako vozi
Sve ostale fore..poznanik od kumovog dajđe reko da mu kazala svekrva od frendovog paÅ”e ..da je motor s 3 iljade i ko nov ...bla..bla..bla..bljuč..srač
Ja sam KLV-a kupio novog, prodao ga nakon 10 god. s 68.000 mogao sam komotno skinuti 60.000 da ostanena 8..bio je skoro kao iz dućana..tak da..ak nemaÅ” ni jedan od ona 2 gore uvjeta (da si kupio motor od frenda ili susjeda) ne moraÅ” viÅ”e uvjeravati ..to jedino moÅ” sebe zbog nekakve svoje satisfakcije...malo se jesi na početku teme prejebo u izjavama pa sad se kao opravdavaÅ”..ne moraÅ” ;)
..i BTW nema uopće veze koliko ima KM i da izgleda kao nov..bitno da ide i da tebe veseli šŸ‘