Gdje kupiti dualsport motor (CRF250L/KLX250/WR250R)?

Sredju said:
kad smo kod filtera za offroad, nisu li ulje i prasina opasna kombinacija za prijevremeno zastopavanje?

Kad se zaštopa skineš i očistiš. To nije problem, problem je kada prašina ulazi u motor zbog lošeg filtriranja...
 
Sredju said:
kad smo kod filtera za offroad, nisu li ulje i prasina opasna kombinacija za prijevremeno zastopavanje?
ajatolah konstruiranja je govorio. Vascela industrija offroad motora je u zabludi što koriste nauljene spužvaste filtere
haug

Ako vam se neda ovo gore čitati, sažetak glasi: glupane!

:mrgreen:
 
jolly the roger said:
ajatolah konstruiranja je govorio. Vascela industrija offroad motora je u zabludi što koriste nauljene spužvaste filtere
haug

Ako vam se neda ovo gore čitati, sažetak glasi: glupane!

:mrgreen:

:LOL:

 
AnteK said:
Kad se zaštopa skineš i očistiš. To nije problem, problem je kada prašina ulazi u motor zbog lošeg filtriranja...

da li su djelotvorni, protiv prasine, serijski papirnati filteri koje kupujem za dominator?
 
Sredju said:
da li su djelotvorni serijski papirnati filteri koje kupujem za dominator?

Zadnja izmjena: Danas u 13:51:54 Sredju

10 minuta za ispravit glupost I napisat vecu glupost  :LOL:

tebi je svejedno posto nevozis po terenu al posto si gaseRR meti K&N I pazi da ti Dominator neizleti iz ruku  :LOL:

 
Evo je Branko

 

Attachments

  • 20200522_201935.jpg
    20200522_201935.jpg
    152.2 KB · Views: 150
sa supermoto blatobranom, baca previse vode na kacigu voznjom po asfaltu pri kisi, zato sam kupio niski blatobran
 

Attachments

  • 20200511_145112.jpg
    20200511_145112.jpg
    201.9 KB · Views: 135
VAŽAN UPDATE: Kupio sam napokon motor... Yamaha XT660R. U početku uopće nisam ni razmišljao o ovako nečemu. Prešao 3000 km, puno opreme, perfektno očuvan. Ista cijena kao što bih dao za novi CRF250L. Odustao sam od rally-a, jer zašto da dam 10 000 kuna više za slabiji i lošiji motor. Mislim da ova yamaha ispunjava moje uvjete, a bogami i lijepo se vozi. Nisam htio polovni motor uzimati, ali ovaj je u toliko dobrom stanju da ga smatram novim.
Moram zahvaliti korisniku BreakM koji mi je dao do znanja da kod nas nema traženih modela iz naslova, i detaljnije objasnio kako stvari stoje. Hvala i ostalima koji su davali konkretne savjete i dobre preporuke.
 

Attachments

  • YamahaXT660R.jpg
    YamahaXT660R.jpg
    637.6 KB · Views: 102
auuuu brate mili kud ti ode ..od male endurke I TO NIKAKO POLOVNE.. ti ode na polovno tele od skoro 200 KG :mrgreen:
Koja je to godina ? ..2018-2019 ..mislim glede kilometraže 😁
 
Dali postoji neki enduro motor na 17"/14" tj da je sic visine nekih 800-850mm i težak max 80 kg, za muža od 165 cm i 60 kg? Što sam pronašo to je sve za motocros.
 
Last edited:
auuuu brate mili kud ti ode ..od male endurke I TO NIKAKO POLOVNE.. ti ode na polovno tele od skoro 200 KG :mrgreen:
Koja je to godina ? ..2018-2019 ..mislim glede kilometraže 😁
Polovno je, ali je kao novo, super očuvano s dosta dodatne opreme. Težak je, ali ću se naviknuti valjda. 2014. godina... 6 godina star ali malo kilometara ima...

Metz Tourance.

Otvaracu teme cestitan na prinovi. Solidan odabir. Sad pravac blatance, pa ce bit jos i bolji!

Hvala, mislim da nisam fulao. Moram mijenjat gume ako mislim po blatu voziti, ove nisu baš za mokre terene.
 
Polovno je, ali je kao novo, super očuvano s dosta dodatne opreme. Težak je, ali ću se naviknuti valjda. 2014. godina... 6 godina star ali malo kilometara ima...
Ja sam uvijek prije za nešto polovno u dobrom stanju nego novo, naravno zbog cijene u startu i na kraju najviše gubiš na motoru kad ga prodaješ ako si ga kupio novog.
Sve 5 glede motorića 👍 ..to je super motor i za cestu i za off.
Jedino što nema šanse da u 6 god. ima samo 3000 km. :mrgreen: