Gdje kupiti kvalitetno ulje i filter ?

Adventurer

Active member
Nakon učestalih rasprava o povjerenju u servisere odlučio sam preuzeti stvar u svoje ruke i najobičniju promjenu ulja i filtera obaviti sam pa me zanima gdje u ZG ima za kupiti kvalitetno i original ulje te filter i dihtung matice ispusta.

A možda netko zna za servis gdje mjenjaju to gratis ako materijal kupiš kod njih :misli:
 
ka te zanima silkolene pro4plus 10w50 pm-aj me
 
Adventurer said:
Nakon učestalih rasprava o povjerenju u servisere odlučio sam preuzeti stvar u svoje ruke i najobičniju promjenu ulja i filtera obaviti sam pa me zanima gdje u ZG ima za kupiti kvalitetno i original ulje te filter i dihtung matice ispusta.

A možda netko zna za servis gdje mjenjaju to gratis ako materijal kupiš kod njih :misli:

ja ti to promjenim ak kupis kod mene 8) (y)
 
Ulje si uzmi neko kvalitetnije (Silkolene, Motul i sl.) a za filter ti je tak svejedno kad su većinom svi dobri, tj. obavljaju svoju funkciju kak treba!  (y)
 
Pitbull said:
Ulje si uzmi neko kvalitetnije (Silkolene, Motul i sl.) a za filter ti je tak svejedno kad su većinom svi dobri, tj. obavljaju svoju funkciju kak treba!  (y)

Ma znam ja koja ulja dolaze u obzir ali me zanima gdje da ih idem kupit.
 
Adventurer said:
Ma znam ja koja ulja dolaze u obzir ali me zanima gdje da ih idem kupit.


bokte isus koja si ti panjina :LOL:




pa u svaku trgovinu ti isto uje.... ista kvaliteta kužiš?!


...ali najbolje je da ti taj motor odvedeš na servis i da ti tamo promjene ulje jer koliko vidim ti ces to ulje prije stavit u hladnjak nego u karter
 
Enduro fan said:
bokte isus koja si ti panjina :LOL:
pa u svaku trgovinu ti isto uje.... ista kvaliteta kužiš?!
...ali najbolje je da ti taj motor odvedeš na servis i da ti tamo promjene ulje jer koliko vidim ti ces to ulje prije stavit u hladnjak nego u karter

Ja možda jesam panjina ali daj ti, kad si tak pametan meni laiku reci kaj bi ti napravil da dođeš u jedan naš poznati ZG dučan kaj prodaje Honde (neću reći koji :mrgreen:)
i vidim imaju ulja kakvo god hočeš.
- Reko: dobro, a imate li filter za ulje?
- Veli prodavač: imamo ali ne za vaš motor Z750S nego za neku Hondu od 600ccm.
- Velim ja: A kaj ak slučajno ne pašu navoji ili dimenzija ili nešto treće?
- Veli prodavač: Pa moralo bi pasati to su slični motori.
- Velim ja: A kaj ak ja to kupim, ispustim ulje i onda mi filter zbog recimo  navoja ne ide na motor?
- Veli prodavač: Pa moralo bi pasati to su slični motori.

E pa sad ja tebe prijatelju pitam točno i želim tvoj pametni odgovor gdje i u kojoj prodavaoni u i oko ZG-a na jednom mjestu mogu kupiti 3 stvari odjedanput:
1. Ulje
2. Filter ulja za Kawasaki Z750S
3. Podlošku matice ispusta ulja
 
Imaš sve u motormaniji u V. Gorici,oni inače servisiraju i prodaju kavasakije pa bi trebali imat.
Pa kolko ja znam ti još uvijek imaš garanciju na motoru,pa nemoj onda sam radit servis da ti ne propadne.
E da, pitao si još za podlošku.Ja sam za svoj motor kupio kod Saše u dućanu,odnio sam staru i po njoj su mi dali istu takvu novu
 
zlikavac said:
Imaš sve u motormaniji u V. Gorici,oni inače servisiraju i prodaju kavasakije pa bi trebali imat.
Pa kolko ja znam ti još uvijek imaš garanciju na motoru,pa nemoj onda sam radit servis da ti ne propadne.E da, pitao si još za podlošku.Ja sam za svoj motor kupio kod Saše u dućanu,odnio sam staru i po njoj su mi dali istu takvu novu

ni slucajno sam,ode garancija,a i ljepo je imati popunjenu servisnu knizicu kad prodajes motor  (y)
 
zlikavac said:
Imaš sve u motormaniji u V. Gorici,oni inače servisiraju i prodaju kavasakije pa bi trebali imat.
Pa kolko ja znam ti još uvijek imaš garanciju na motoru,pa nemoj onda sam radit servis da ti ne propadne.
E da, pitao si još za podlošku.Ja sam za svoj motor kupio kod Saše u dućanu,odnio sam staru i po njoj su mi dali istu takvu novu

Evo konačno dobio odgovor. Hvala Zlikavac.
BTW čujem da kupuješ pravi motor Z750S (y)
 
Adventurer said:
Evo konačno dobio odgovor. Hvala Zlikavac.
BTW čujem da kupuješ pravi motor Z750S (y)

ja prodajem 150 kubika,ili mjenjam za masku,pa da imam pravi motor  :mrgreen:
 
Za ulja znaš,koja je marka OK.
Za filtere:
Fram drži Carmetal,neznam kaj drži Auto Krešo, UFI filteri su u Drvinju,zaboravio sam kak se firma zove,neka dalmatinska,kad vidiš ime,znal buš. Tu je i ponuda najkompletnija za filtere. Čak su imali i za moj motor :mrgreen:
Svi imaju usporedne tablice pa nije problem kupit filter.