gdje kupiti piksu za 125 2t.

ive_xxx

New member
bok. zanima me di u zg. ili negdje drugdje se moze nabaviti neka kvalitetnija piksa 125 cagivu klip je 58mm al moze i za 60 i 64mm

trebam nkj. jeftinog za sredit ili ako netko ima cilindar spiksiran pa da mu je zacvikal al da piksa ima vanjski promjer veci od 63mm
 
kobilici kod velike gorice
 
mislim da ima za kupiti original od proXa.....al izvan HR......al ovako si osuđen da ti netko kod nas napravi......
 
zeto said:
mislim da ima za kupiti original od proXa.....al izvan HR......al ovako si osuđen da ti netko kod nas napravi......

ma sad mi hitno postalo i reko ak voze ostali vozit ce i moje, a kad bi bas nkj. slagal da slazem za max snagu i trajnost islo bi sigurno u italiju na nicasiliranje.
 
zeto said:
mislim da ima za kupiti original od proXa.....al u HR...........
:misli:
Kolko ja znam, Moto Jakopec ili tak nekako mu se  zove obrt, al on ima u dućanu i ProXove proizvode i samo treba do Samobora  prošetati i  postaviti upit za određeni model motocikla ili možeš i telefonom, evo podaci su na :
http://125cc-club.com/site/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=42
 
jakopca sam zval pikse nema kak ja trazim, imao je gotove cilindre i sad ni to nema al moze nabavit.. nisam ga ni skuzil bas nkj.

gregurek mi se nije javio, musil ima 230 kn. u ponedjeljak mogu doc po nju, prazna ko od stroja rođena bez ijedne rupice na sebi.

(y)
 
ive_xxx said:
jakopca sam zval pikse nema kak ja trazim, imao je gotove cilindre i sad ni to nema al moze nabavit.. nisam ga ni skuzil bas nkj.

gregurek mi se nije javio, musil ima 230 kn. u ponedjeljak mogu doc po nju, prazna ko od stroja rođena bez ijedne rupice na sebi.

(y)


jel nije onda malo puno 230kuna.....još treba srediti kanale, pa opet obrada i ubacivanje....... :misli:

inače materijal za napraviti piksu dođe oko 50-80kuna

a koliko sam te shvatio, tvoja je sam tokarena iznutra i izvana na neke xy mjere
 
neznam di da nabavim piksu vise jer kog god pitam niko nema ili nezna, a cilindar mi je kemija manja tak da mi orginal nepase gore nikako..

reci di ima nabavit materijal da nije gusana cijev i bit ce super.
 
ive_xxx said:
neznam di da nabavim piksu vise jer kog god pitam niko nema ili nezna, a cilindar mi je kemija manja tak da mi orginal nepase gore nikako..

reci di ima nabavit materijal da nije gusana cijev i bit ce super.


jesi probao kod musila??
 
musil 230 kn. moram otic po nju.. ali sad kad mi zeto nabio na nos ovo.. onda mi se vise ispalti dat 100 kn nego 230, ionako ju moram doma jos vjerojatno prekorajavat.
 
al ako ju i kupiš za 230, i sam ubaciš, moraš ju odnijeti nekome na bušenje i honovanje.......jer ako ju on honuje na mjeru i ubaciš ju unutra, onda nisi napravio nikakav posao (postoji mogučnost da nečeš moći ubaciti klip unutra)......znaš kako to ide kada ubacuješ čahuru na klipnjaču, kada ju ubaciš, moraš dodatno obraditi......ovo je slična stvar......
 
inac je 100€ nisam nasao povoljnije to je komplet, s time da mi nitko nece radit komplet nego svi uzimaju stari cilindar i daju mi drugi, a ovaj moj je kemija, racunao sam 230 piksa+100busenje a umetanje cu nekako rijesit kod svog tokara..  ali ako znas di nabavit materijal pucaj jer nemam drugog izbora, cilindar za nicasiliranje nije, da uzimam drugi moram ga opet kratit i kemijat (nepitaj kaj i kako i zasto)

piksa je bez kanala, kanale radim sam tako da mi je isto dal cu kupit materijal za piksu pa ju napravit ili kupit piksu pa radit kanale.  (y)

ako znas di kupit materijal pucaj..

mislio sam nabavit od renaulta 4 piksu al nikako nemogu saznat promjere i visinu
 
kod nas neznam gdje ima, al budem pogledao što mogu napraviti, pa ti javim.....


to je za 56mm????
 
jap serijala. jucer nasao hrpu dimenzija od renola 4 od 54 ako se nevaram pa do 64.

sad jbg. nema bas ni vise tih motorica da bi se mogli nac i iskoristit..

ali javi ako nesto naidjes.  (y)