Gdje na valjke i novu mapu u Zagrebu?

Vidio par videa, malo mi baca na prodavača magle za raju, još kad sam vidio da ima deal sa onim mlatimudanima carbonsmith velocity stacks koji za 500$ prodaju priče kako motor dobije milion konja zbog njivovih 3D print plastika.
Tako je. Otkrio si ga da prodaje maglu. A vrijeme postavljeno na stazi je isto laz.
Nevjerovatno kako na ovom forumu uvijek ima nekih koji uspiju otkriti teorije zavjere u 5 minuta.
Zasto mislis da prodaju price? Jesi testirao osobno pa znas? Covjek vozi 8.1 u stock 1000 klasi i sad ces reci da je i to laz? Vozi 6.5 sekundi u pro klasi i to je laz?
Sigurno je i on lazni tjuner jer nije doc. I sa mapama laze. Ako nije tvornica napravila odma mapu sa full snagom niti on ne moze.
 
A to šta ti vjeruješ u sve šta netko kaže, to je tvoj problem, vjeruj i dalje, šta bi ja trebao, nemat pravo na mišljenje, bi mu trebao ić podudlat kitu ili šta?
Da, on radi ta vremena na jebeno prerađenim motorima i to na kurčeva 402m di je jedino bitno držat gas do kraja i startat i to nema veze sa bilo kakvom normalnom ozbiljnom vožnjom.
ako ti misliš da će netko sa jebenim filterom zraka i slip on topom, komadom printane plastike dobit 20ks, vjeruj
 
Mislim da je ovaj lik vise zaboravio nego ce 99% "strucnjaka" ikad znati i volim ove price kako je 402 goli kurac i kako to svaka budala moze
 
  • Like
Reactions: BradatiGad
Lik radi razne motore i super mi je što mjeri sve prije i poslije svake dorade tako da se može lijepo upratiti dobitke
 
Probaj ko moore mafia, na hladan motor testiraj original, a onda na topal testiraj ove, ali ove šta si stavio link ne valjaju, mafia predlaže ove carbon smith koji dođu 300+$, a čak i bez mapiranja daju automatski 11KS
 
Znaci zakljucak je da je lik prevarant i da nema veze sta radi ajde neka


Vazno da kod nas imamo rasadnik strucnjaka sa neogranicenim potencijalom a nekim cudom nemaju za papar
 
Probaj ko moore mafia, na hladan motor testiraj original, a onda na topal testiraj ove, ali ove šta si stavio link ne valjaju, mafia predlaže ove carbon smith koji dođu 300+$, a čak i bez mapiranja daju automatski 11KS
Bas te jebu te carbon smith🤣
 
A to šta ti vjeruješ u sve šta netko kaže, to je tvoj problem, vjeruj i dalje, šta bi ja trebao, nemat pravo na mišljenje, bi mu trebao ić podudlat kitu ili šta?
Da, on radi ta vremena na jebeno prerađenim motorima i to na kurčeva 402m di je jedino bitno držat gas do kraja i startat i to nema veze sa bilo kakvom normalnom ozbiljnom vožnjom.
ako ti misliš da će netko sa jebenim filterom zraka i slip on topom, komadom printane plastike dobit 20ks, vjeruj
Stvar je samo koliko je motoru u orginalu zastopan radi euro normi. Dovoljno je pogledati par filmica i lijepo se vidi o cemu prica. Motori ne daju 100 posto gasa u vecini slucajeva nikada na niti jednim okretajima i rade na limitu siromasne smjese.
Uglavnom, taj lik ima iza sebe reference koji dokazuju da zna neki bog koji radi i da ocito ne prica gluposti, a koje su tvoje reference? Tipkanje po forumu?

Ako mislis da je tako lako voziti 8 sekundi na 400m onda ih odvezi pa samo posalji listic kad si uspio. Motor sa kojim vozi 8 sekundi spada u stock klasu i nije tesko nabuđena verzija.
 
A koje su tvoje reference, što, tvoje tipkanje po forumu vrijedi više od mog, ili bi osim mafii i tebi trebao podudlat da budeš sretan.
Kad netko za komad kurčeve karbonske pizdarije zvane velocity stack, kaže vau, ultra, to prodaje za 500$, izdrkava se na +3ks sa 188 na 191, a to je razlika u toplom/hladnom motoru, ne napravi cak ni 5 testova sa i 5 testova bez, nego jedan jedini, onda za takvog kažem da šiša ovce.
I ptice na grani znaju da će se mapiranim motorom dobit nesto snage, prvenstveno bolji rad motora ako radi netko tko zna svoj posao, ali reklamirat i prodavat takav glup proizvod, za koji proizvođač koji ga radei naserava takve brojke čak i bez mapiranja onda nemam dalje komentara.
Još on ko sfručnjak ni ne kaže, koji kurac to radi od karbona, nego od obične plastike pošto ta komponenta ne doživljava nikakav stres da bi morala bit od karbona, već to sam prodaje i skviči na to, meni dosta.
 
A koje su tvoje reference, što, tvoje tipkanje po forumu vrijedi više od mog, ili bi osim mafii i tebi trebao podudlat da budeš sretan.
Kad netko za komad kurčeve karbonske pizdarije zvane velocity stack, kaže vau, ultra, to prodaje za 500$, izdrkava se na +3ks sa 188 na 191, a to je razlika u toplom/hladnom motoru, ne napravi cak ni 5 testova sa i 5 testova bez, nego jedan jedini, onda za takvog kažem da šiša ovce.
I ptice na grani znaju da će se mapiranim motorom dobit nesto snage, prvenstveno bolji rad motora ako radi netko tko zna svoj posao, ali reklamirat i prodavat takav glup proizvod, za koji proizvođač koji ga radei naserava takve brojke čak i bez mapiranja onda nemam dalje komentara.
Još on ko sfručnjak ni ne kaže, koji kurac to radi od karbona, nego od obične plastike pošto ta komponenta ne doživljava nikakav stres da bi morala bit od karbona, već to sam prodaje i skviči na to, meni dosta.
Tocno, izdrkava se na hobiju za ljude koji zele na svakom mogucem mjestu dobiti po malo snage. Ljudi kao on, stavljaju keramicke lezajeve di god mogu na motor da lakse klizi a mi ostalo komentiramo kako je on budala dok postavlja svjetski rekord. On sa 197ks na kotacu na suzukiju vozi 8.2 sekunde a kod nas je najbrze 8.7 sa motorom od 230ks na kotacu. I sad ti meni reci tko je tu lud? Covjek je slozio motor za pola cijene od ovoga koji kod nas vozi 8.7 i ispada da valja krafne. Kod nas ako nemas akrapovic nemas nista, a on stavi auspuh u pola cijeve koji mu da istu snagu i ne valja krafne da samo akrapovic valja.

Kad mu je glavni konkurent rekao da je suzuki smece i da je kawasaki bolji izvlaci vise snage i sve, covjek je otisao, kupio novi motor, slozio i pokazao rezultate.. Nije pricao napamet. Objasnio je do zadnjeg dijela mehanike, zasto je nesto bolje od onog drugog u svijetu drag racea.

Netko svrsava na svemirski auspuh sa svemirskim popnitnama, nego na ducati, netko na carbon smith velocity stacks. Takav je to sport. Ocito neke vajde ima u tome kad je postavio svjetski rekord. Nije da prica price bez postignutih rezultata.
Dal to ljudi trebaju na motoru, da bi dobili bilo kaj vise snage, uglavnom ne trebaju. Ali ako cemo tako gledati, netreba ti niti jaci motor od 600kubika kad i taj ide preko 250. Pa ljudi vozi i 200ks, i nitro i turbo i kompresor...
 
Evo za jos par ks

Na autu sam na valjcima natocio i dobitak je bio 3ks na 300ks kroz cijeli raspon okretaja
 
Samo, ja sam na svoj tuono v2 stavio velocity stacks, motorcoat, nisam ga mapirao i ispalo je da imam više konja nego novi rsv4, ali dobro on je euro 5, ja sam bušilicom još katalizator malo preradio.
Tako je... I za to imas papir koji ce dokazati tvoju teoriju? Ili ce ostati na pricama?
 
Tako je... I za to imas papir koji ce dokazati tvoju teoriju? Ili ce ostati na pricama?
Naravno da imam, pa nisam lud da ne bi testirao tako lud setup, fuck mee, gaiiiinsss.
Evo pa uživaj u grafu i brzo naruči, možda i tvoj motor može sa carbon smith do rekorda na 402m
Za 402m je ionako najbitnije da motor ima 191, a ne 188KS, za ulicu i kafanu još bitnije. Nešto tipa kao, kako ostvarit čim veći grip na zadnjem kotaču je nepotrebno za 402m
Ja sam sebi naručio i rezervni set jer mi je moore mafia rekao vau, to je to
20210223_110551.jpg
 
Naravno da imam, pa nisam lud da ne bi testirao tako lud setup, fuck mee, gaiiiinsss.
Evo pa uživaj u grafu i brzo naruči, možda i tvoj motor može sa carbon smith do rekorda na 402m
Za 402m je ionako najbitnije da motor ima 191, a ne 188KS, za ulicu i kafanu još bitnije. Nešto tipa kao, kako ostvarit čim veći grip na zadnjem kotaču je nepotrebno za 402m
Ja sam sebi naručio i rezervni set jer mi je moore mafia rekao vau, to je to
View attachment 728534
Hahahaha 😂

A si munjen. 😄
 
Igor trebas patentirati best buy tuning
Velocity+ls27 i borer 10mm 3 rupe u lajni
uf, nemoj mi golicat maštu, a još ako dođeš srijedom na servis kad je popust, za samo 1000€ ti napravim sve to, a i povadim vunu iz auspuha da se bolje motor grije, +3KS
 
Nisam dobio memo, kad smo u Aprilia svijetu promijenili obrambeni mehanizam iz "mala manufaktura koja jebe mamu velikima u bitnim temama" u lošu autoironiju?
Ali ok, bitno mi je da smo se na istom nivou zadržali.