Gdje na valjke i novu mapu u Zagrebu?

Vozi li 'ko, od iole ozbiljnijih trkača, Grobnik na Motofreak-ovim mapama i kolažima? :mrgreen:
 
Last edited:
Kolko se ova tema raširila,zaključio sam da je uvijek jedan najpametniji i svi su drugi glupi ili prevaranti,odoh ja mapirat kod motofreaka i mir 👌
 
Kolko se ova tema raširila,zaključio sam da je uvijek jedan najpametniji i svi su drugi glupi ili prevaranti,odoh ja mapirat kod motofreaka i mir 👌
ako nista drugo kod motofrika ce izbaciti 50ks vise,nego u vinkovcima,kao sto ti je lesli napisao na prvoj str,tako da dobra odluka,sretno.👍
 
Legalan lonac je samo onaj koji ima i dalje katalizatore i sve u sustavu. Ostalo sve nije. Šta ćeš remapirati sa katalizatorima u cijevi? Tehnički gledano ako motor nakon remapa ne baca tvornicke vrijednosti co2 nije više ispravan. Drugo je što smo mi sretni da ih ne mjere.

Zašto se gubi garancija nakon remapa? Bilo na autu ili motoru? Stvar je vrlo jednostavna.

Talijani atestiraju motore na 103 ili 104dB pa im je Austrija rekla da ih kod njih neće voziti u određenim dijelovima zemlje. Kako to? A tehnički ispravno vozilo? Tako ti i akrap proda auspuh, a tvoj je problem kako i gdje ga koristiš. Oni ne žele snositi posljedice potencijalnih tužbi. Negdje u svijetu sudski sustav funkcionira za razliku od našeg.

Sorry al seres ko foka! Ocito nikad nisi vozio talijansko gofno pa nisi ni pogledao plocicu na kojoj pisu dB!
 
Vozi li 'ko, od iole ozbiljnijih trkača, Grobnik na Motofreak-ovim mapama i kolažima? :mrgreen:
A vi ozbiljni trkači ste neka mjera u ovom svemiru i svi se moraju ravnati prema vama?

A odgovor na pitanje je da, voze. Šute i voze i ne dovode u pitanje vaš bogovski ego, jer ljudi nemaju živaca za raspravu. Dođu, odvezu i odu doma.
 
to nije dobro, obolit će na živce..treba biti otvoren, a ne šutit i držat to u sebi..popričat malo sa drugom djecom..
 
Planirao ugraditi QS kod Motofreaka a nedavno napraviti akciju uz QS mapa u pola cijene pa reko ajde pucaj i to iako mi snage ne fali
Gsxr 1000 2007god. zdrav motor sa K&N panelom zraka, decat, jedan mini top full protok
Tvornica deklarira 136kw, poslije mapiranja 148kw
1611264076525.png
 
  • Like
Reactions: damir_zgb
Znaci suzuki je tek nakon 10 god modela k7 uspio nspraviti masinu s 200 ks .... a mogli su odmah ovako...i usparat brdo para .a koliko bi onda imao ovaj od 2017 g.... oko 250 ks ?
200ks uz Euro norma 0 i dB Race use only ;)
 
znači sad si spreman da na Grobniku skineš ministarsko vrijeme :mrgreen:
edit. eee, i mora ovaj motofreak naštelat vrijeme na tom stroju, sva 4 testa napravljena u isto vrijeme.
 
Vidio par videa, malo mi baca na prodavača magle za raju, još kad sam vidio da ima deal sa onim mlatimudanima carbonsmith velocity stacks koji za 500$ prodaju priče kako motor dobije milion konja zbog njivovih 3D print plastika.