Gdje u hr kupiti raptor kit i spulju za tom automatica A35

matej

Guest
naime dali se isplati i jeli ko kupovao raptor kit za a 35 i koliko ga je platio,zanima me dali se isplati otici u slo po komplet ili se i s nasim ljudima da za normalne novcwe dogovoriti a ne ono da bude duplo skuplji
 
matej said:
naime dali se isplati i jeli ko kupovao raptor kit za a 35 i koliko ga je platio,zanima me dali se isplati otici u slo po komplet ili se i s nasim ljudima da za normalne novcwe dogovoriti a ne ono da bude duplo skuplji

Daj prevedi ovo na hrvatski
 
Kneeslider said:
Oćeš kupit raptor za slo kit a 35 naših ljudi dogovorit normalno isplatit? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
e to te ja pitam,ko sad nezna a ni ja 2
 
joke said:
Daj prevedi ovo na hrvatski
kit za Automatic A35 95 god na dalje,pod nazivom raptor 2, sadrzi klip,cilindar,lamelice i prirubnicu usisa,te karburator dellorto 19 mm,te auspuh tecnigas next,imas na stranicama mopedkit.com,u slo je cjena sve skupa oko 270 e i jos mi vrate porez,sad me zanima jel ima tog kod nas ili moram na zlatorog u slo,ajngezagn cugenmaht tomos fahren.

slazem jedan da se sjetim pionirskih dana i iz ciste objesti!!
 
zeto said:
pa mislim da oni mogu poslati poštom..........
a neznam , jeli znas koliko to onda kosta , da ovi nasi ne dignu cjenu da me ispadne 500 eura komplet sa auspuhom
 
nemam pojma,to nisam naručivao,pitam nekoga tko je već to uzimao,pa ti pošaljem njegov broj pa pitaj.......