Gdje u HRV kupovati opremu???

yoyo

New member
Eto, stiže ozbiljniji motor i treba se bolje obući, no kako i gdje kupiti kvalitetno i proći jeftinije jer nude sa svih strana pa molim pomoć??? :D :D :D
 
koji motor misliš kupovat

ja ti preporučujem Šepić Comerce, imaju IXS opremu, IXS, schuberth i shoei kacige i još mnogo toga
ili novema nova kao što mato kaže - također jako povoljna
 
Ako  misliš proći jeftino onda definitivno Novema Nova i nešto od Spoola ili od one opreme koja je na lageru...
 
U zg kod Heruca ima jedna trgovina (raskršće zagorske i kučerine  mislim, ja tamo kupio jaknu), mala i ponuda nije loša. Cijene su ok. Svakako pogledaj ako si već u ZG. Ako neznaš gdje je to javi se na PP pa se čujemo ili odemo zajedno. Nije bed, meni je to blizu.
 
Medo said:
Ako  misliš proći jeftino onda definitivno Novema Nova i nešto od Spoola ili od one opreme koja je na lageru...
:misli: ne mogu nać cjenik
 
SaleKT said:
koji motor misliš kupovat

ja ti preporučujem Šepić Comerce, imaju IXS opremu, IXS, schuberth i shoei kacige i još mnogo toga
ili novema nova kao što mato kaže - također jako povoljna
čovjek je reko neš jeftino
 
Probaj u M tech-u ja sam super prošo  (y)
 
hvala svima...kupujem horneta 600...koliko preporuka, sada vidite zašto se čovjek zbuni kod kupovine opreme...ipak je sada malo lakše pa budemo nešto potrošili uskoro...;)