Gdje u Zgbu kupiti gumu za skutera

OldBoy

New member
    ...najpovoljnije naravno, bez obzira na marku.

    dimenzija je 140/60 x 13 stražnja. Fala svima koji će odgovoriti  (y)
 
ja sam uvijek kupovao u Autobil, jarun 66, iza one crkve.
tamo su imali i aparaturu za balansiranje i svašta nešto
 
Provjeri i Vulkal, tamo su bile dosta povoljne kada sam zadnji put kupovao za skuter.
(y)
 
    @ poštar: vrlo bi rado, i dobra je cijena, ali nije mi usput (Split, Trondheimska 13, preko puta Elektrodalmacije). Kod njega za Dunlop imam ponudu 370 kn. Dobra cijena, kao i kod Lašića ili furlana u SI.

    @ master: e to bi u ponedjeljak mogao obići. Blizu mi je doma, a Sava bi morala koštati i manje.
 
sava ce bit jeftinija,samo da nije oznaka mc29 jer ta je skuplja od tog dunlopa za 370kn
iako je guma odlicna.
 
Kod ona dva buraza u Novom Zagrebu ( Dario Auto-imaju vulkanizersku radnju) možeš naručiti sve iz Motoboxa po istim ili skoro istim cijenama, dečki koliko znam imaju zaradu na svom poslu kojeg krajnje pošteno i profesionalno odrade. (y)
 
crni konjanik said:
Kod ona dva buraza u Novom Zagrebu ( Dario Auto-imaju vulkanizersku radnju) možeš naručiti sve iz Motoboxa po istim ili skoro istim cijenama, dečki koliko znam imaju zaradu na svom poslu kojeg krajnje pošteno i profesionalno odrade. (y)

    ...ajde. Ako ih ne nađem, morat ćeš točnije locirati. Pogledao bi i kod njih.
 
Unikomerc, na ulazu u V. Goricu iz Zagreba... imaju i neke popuste, pogledaj im na stranici cijene, mozda nadjes za sebe nesto na popustu.
 
OldBoy said:
    ...ajde. Ako ih ne nađem, morat ćeš točnije locirati. Pogledao bi i kod njih.

http://www.darioauto.hr/darioauto.htm


btw, vozio sam na skuteru razne gume (120/70-13 i 140/60-13) i mogu preporucit kao jeftinu i odlicnu Metzeler ME7, a njih bi Motobox trebao imat, pa onda i burazi iz Trnskog mogu narucit (a mozes i ti direktno iz Motoboxa http://shop.motogume.hr/pregled_proizvoda.asp?idProizvoda=1674 ).
Dunlop Scootsmart kao puno moderniju i odlicnu za mokro (a i suho), ali su skuplje
 
OldBoy said:
    za Scootsmart traži 370. Ova metzelerka bi veliš mogla biti jeftinija?

Kaze na linku 300tinjak kuna, a mislim da na to ide i 5% popusta

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

 
3alfa3 said:
Kaze na linku 300tinjak kuna, a mislim da na to ide i 5% popusta

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

    ...odoh ja u ponedjeljak do trnskog i iz prve ruke čujem za najbolju ponudu  (y)
 
Ne možeš promašiti.
Na glavnoj ulici preko puta trga na kojem je NAMA bila.