Ghost Rider 5 Back To Basics trailer

dobro nije ni lik neki teletabis :wink:
ali nije ni Rossi, ima hrpa no name ekipe koja to moze bolje od njega (y)
volil bi ga vidjet bas na nekoj staroj zavojitoh cesti 8)
a na IOM nema on kaj trazit :wink:
 
KAZE said:
Meni to izgleda kao ismijavanje nas motorista.
Ko da smo mi neki debili i telci pa mu se divimo i čudimo.
Nek mi dođe na riječku cestu.Stavil bum mu nogu na rep pa bum ga gural dok mu kotaći neotpadnu. (y) :LOL:

pa očito da mu se većina ljudi divi i kupuje te bezvezarije, to ti dovoljno govori...ja se divim iz razloga što juri ko blesav i ide dosta na nož (il se bar tako čini), i stvarno ne smije raditi greške...bezveze mi je to što je to režirani film, i nema nikakvih tehničkih stvari da radi samo gasira...dosadno...
 
KAZE said:
Meni to izgleda kao ismijavanje nas motorista.
Ko da smo mi neki debili i telci pa mu se divimo i čudimo.
Nek mi dođe na riječku cestu.Stavil bum mu nogu na rep pa bum ga gural dok mu kotaći neotpadnu. (y) :LOL:

Isto tako bi on mogao tebe odvesti na neku cestu koju je izvozio vec milju i jedan put pa bi ti se naslađivao kako te opral samo tak. Najbolje da se nadete na cesti koju ne pozna ni on ni ti, ili mozda samo da je jednom prodete radi upoznavanja, e tek onda bi to bilo pravedno i realno.  :wink:
 
KAZE said:
oprosti ekipo al taj lik je živa šminka.
Nek mi dođe na staru Riječku pa da ga vidim onda.To kako se on vozi nije strašno nego smiješno.
Nek se prijavi na Otok Man pa da ga vidim .Znam da nemože jer nema tako velikih pampersica da izdrže čitav krug.
Znate koji bi bio tamo? Nebi ni završio od srama. :LOL:
ne pričaj gluposti...nemaš pojma...ne seri na usta gad imaš guzicu...
for jor informejšn...gr je trebao voziti IOM...e sad...jel vozio il nije...taj dio priče ne znam...
uglavnom...ju sak...
 
daj obuci si bolder kombac i odi struzi patikama, jer jedini ti pricas gluposti :wink:
to da je GR trebao vozit IOM su bila cista nagađanja :palacdolje:
nije vozio nit nece 8)
 
king said:
daj obuci si bolder kombac i odi struzi patikama, jer jedini ti pricas gluposti :wink:
to da je GR trebao vozit IOM su bila cista nagađanja :palacdolje:
nije vozio nit nece 8)
de id flisni koji put i lupi glavom po asfaltu...bit ćeš još pametniji...
kad vi budete imali kojonjose za proletit između afta razmaknutog od ograde pola metra po bijeloj crti sa preko 200 onda se snimite pa se qrčite kolko oćte...u sprotnom...tišina...smiješni ste...
 
jedini smjesan lik na ovom forumu si ti :wink:
ono kaj on radi nema veze sa jajcima i umjecem voznje, nego sa idiotizmom i kurcenjem  :palacdolje:
samo deca, povodljiva ekipa i ekipa koja misle da je forum mjesto dokazivanju vide u njemu nekakvog idola 8)
nisi ni svjestan kolki tim i produkcija  stoji iza njega :wink:
odi se napi muske vode 8)
 
king said:
jedini smjesan lik na ovom forumu si ti :wink:
ono kaj on radi nema veze sa jajcima i umjecem voznje, nego sa idiotizmom i kurcenjem  :palacdolje:
samo deca, povodljiva ekipa i ekipa koja misle da je forum mjesto dokazivanju vide u njemu nekakvog idola 8)
nisi ni svjestan kolki tim i produkcija  stoji iza njega :wink:
odi se napi muske vode 8)

ma svej to men jasno što se samog snimanja tiče...al...da svi to mogu izvest...ne mogu...pogotovo ne vi koji ste vam najpametniji
 
da to je istina ogromna ekipa i produkcija stoji iza njega , al opet mu se ne moze reci da ne umije voziti i da nije opako dobar struchnjak za motore , jbg kolko od vas ljudi stoji iza parole sigurna voznja pa cestom od du do splita vozi 200 ??????????? ili negdje drugo nije vazno, shta je to isto kurcenje i idiotizam , al bi se mnogi oprali sa tvrdjenjem da je gusht i umijece ,
 
evo ti moj citat koji stoji malo iznad
ne citaj izmedju redaka :wink:
ja nigdje nisam tvrdio da njega namazem ili bilo kog,  8)
jedini si ti koji stalno nekog maze :mrgreen:

king said:
dobro nije ni lik neki teletabis :wink:
ali nije ni Rossi, ima hrpa no name ekipe koja to moze bolje od njega (y)
volil bi ga vidjet bas na nekoj staroj zavojitoh cesti 8)
a na IOM nema on kaj trazit :wink:
 
king said:
imam samo 2005, ali ima zastitu za presnimavanje :wink:
ak uspijem to shebat jedan DVD je jedna Stela 8)

:mrgreen: 
To ti je kod mene, a pitaj me jesam li zastitu sjebo... pitaj me... pitaj me!!!!
 
cdawg said:
:mrgreen: 
To ti je kod mene, a pitaj me jesam li zastitu sjebo... pitaj me... pitaj me!!!!
jesi :misli:
daj ga posalji po golubu i dodi platit pivu 8)
 
KAZE said:
oprosti ekipo al taj lik je živa šminka.
Nek mi dođe na staru Riječku pa da ga vidim onda.To kako se on vozi nije strašno nego smiješno.
Nek se prijavi na Otok Man pa da ga vidim .Znam da nemože jer nema tako velikih pampersica da izdrže čitav krug.
Znate koji bi bio tamo? Nebi ni završio od srama. :LOL:
snimala je ekipa iz njemačke jednog našeg dečka kak se vozi po staroj riječkoj!Još se montira u njemačkoj bu skoro u prodaji!
 
bikerboy said:
snimala je ekipa iz njemačke jednog našeg dečka kak se vozi po staroj riječkoj!Još se montira u njemačkoj bu skoro u prodaji!

to moram kupit...
 
ne vjerujem da je to on,

prije jedno 10tak godina smo bili u kontaktu i onda,
skoro 4 god. se nije uopće logirao, da bi tada učitao kao
neke stare i nove filmove, pa sam ga pokušao iscimati
za DVD-e :mrgreen:
1668717431898.png

onda opet pauza od 6god. da bi se sad kao vratio i bio aktivan

mislim da je ipak prestar ili je negdje zgibao,
tko se sad logira i ovo radi nemam pojma :mrgreen: iako sve je moguće
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: Bokygs