Gilera coguar 125 - struja!!! problem

hondica7

Member
e ovako, frend mi je kupio gileru coguar 125, to je 4t chopper iz 2001 godine. ispočetka nije radio kak spada pa je čistio fergazer, napravio kompletni servis itd. kad je hladnije motor se sam od sebe ugasi, i u vožnji. a kad se u vožnji ugasi, dok je u brzini motor se vrti ali nece upalit, pa stisne kuplung i samo dodirne prekidač za paliti i on upali. a gasi se svakih par km. mislio je da je fergazer pa je i novoga kupio, ali opet isto. dal to sad ima kakve veze sa reglerom i onim paljenjem kaj ima? slagao ga je Barukčić ( Lovac u varaždinu) ali nikaj. svi samo gledaju namotaje a to je uredu sve... ako ko zna kaj bi bil problem... hvala unaprijed  (y)
 
da bas su bezobrazni.. heh....  :mrgreen: a nmvz... otkrio frend sad neki dan da bi ga mozda zezao cdi.. pa je narucio novi pa cemo vidjet..  (y)
 
neko je nesto petljao oko cdi-a...bice su mislili da ima blokadu ka i skuteri od 50 kubika pa isa petljat se oko bobine  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
pa onda mu je znaci definitivno do cdi-a neko je isa prirezat blokadu i malo je proletija...zelin mu puno srice i da upali  (y)
 
nije to nikaj diral....  :D tak je vec kupil.. celo vreme se gasil... al bu radiej stavil bez bolakde nek s blokadom kad treba novo  (y)
 
ma ne nisan ja reka da je on dira vec neko drugi ali ko ce to znati najbolje je uzeti novo pa se rugati  :jesus: :jesus: :jesus:
 
Da, to mi je jasno al jel stavio otključani cdi?
Zanima me kak se to ponaša bez blokade.
Naručio sam bez blokade pa čekam kaj če to bit.
A mislim si možda je to i ovaj kaj sam ga ja uzeo nedavno, makar ovaj je bio iz Zg.