Gilera GP-800 - General Topic

exfreerider said:
Inace gust je kad cuka prede 200  :021:

Napravija sam sa njime mozda sve skupa oko 150 kilometara i nisam ga uspija natirat priko 2 glave jer sam vjerojatno
antitalent  :mrgreen:

Ide GP skroz dobro i sasvim je dobar stroj i steta sta ih je toliko malo kod nas  :(
 
Napier said:
Napravija sam sa njime mozda sve skupa oko 150 kilometara i nisam ga uspija natirat priko 2 glave jer sam vjerojatno
antitalent  :mrgreen:

Ide GP skroz dobro i sasvim je dobar stroj i steta sta ih je toliko malo kod nas  :(
Malo ih je kad se ekipa porazbijala jer je precijenila svoje mogućnosti a podcijenila ozbiljnost stroja koji voze ili su vozili. Naravno da nikad nije zaživio tj bio prodan u velikom broju jer se ekipa očito bojala održavanja koje je nešto skuplje u usporedbi sa ostalim maxijima uz to gume i rega nisu zanemarivi godišnji troškovi u odnosu na manje maxije do 500ccm ali opet nema usporedbe tko voli neka izvoli.

Glupo je uopće uspoređivati zvijer kao što je GP sa bilo čime sa skuter scene jer nema konkurencije. Svaki maxi ima svoje prednosti i mane tj pluseve i minuse zbog čega bi ga netko kupio ili ne tj vozio. Ja osobno ga vozim jer to želim i želio sam čim sam ga vidio i proputovao sam jedan dio Europe s njim i mogu reći da sam jako zadovoljan.
 
Napier said:
To sta je Katic jasija na guzici sminkerima koji voze R-ove doli do Makarske jos prije skoro 10 godina to je jedna stvar
jer ih je 90% antitalenti za voznju pa je krenila ta prica o tom famoznom skuteru koji skida sportske motore.

Mozda je stvar u tome sta covik jednostavno zna vozit. 


baš si poentira tamo šta san tio istaknuti  (y)
tmax u pravim rukama pokazuje svu svoju moc ali i nemoć loših vozača pa šta god oni vozili,
to za katića je istina i čoviku je malo ko moga pobići i na r-motoru  (y)
gp pršti snagom ali recimo meni je ostavlja dojam teškog motora i samim time ciklisttika mu je jako upitna  (y)
po meni su falili da nisu napravili novu seriju di bi sve to ispravili odnosno olakšali ga koliko toliko  (y)
 
DA-IM said:
baš si poentira tamo šta san tio istaknuti  (y)
tmax u pravim rukama pokazuje svu svoju moc ali i nemoć loših vozača pa šta god oni vozili,
to za katića je istina i čoviku je malo ko moga pobići i na r-motoru  (y)
gp pršti snagom ali recimo meni je ostavlja dojam teškog motora i samim time ciklisttika mu je jako upitna  (y)
po meni su falili da nisu napravili novu seriju di bi sve to ispravili odnosno olakšali ga koliko toliko  (y)

Eto kad spominjemo njega on je ljude sa r- motorima pratija i to je cinjenica ( koliko god oni bili nesposobni )
medjutim isti taj ( koji je inace moj prijatelj da ne bi bilo zabune ) je sija izad Aljinovica jednom prilikom i kad ga je ovaj provoza onako kako spada ona je jedva moga hodati pravo.  :mrgreen:
Tako da uvik ima netko brzi

Inace da Marjanskom talibanu das u ruke i MZ-a opet ce ga malo ko proci ali on je druga dimenzija za sve nas  :mrgreen: 

GP kad ga vozi netko ko zna isto moze pruzit strasno puno ( uvjerio se ja osobno )
Nije vozan ka max ali prosjecnome vozacu koji nije umislija da je Rossi moze pruzit jako puno jer
je velik udoban i brz stroj koji moze na brzoj dionici drzat prilicno brze prosjeke i sa agregatom koji
se pokaza otporan i na tipicno nasu glupost.

Sve skupa izuzetno podcjenjen stroj i sta si sam reka steta je sta nije dosla druga generacija
koja bi ispravila eventualne mane prve i sigurno da se to zbilo bilo bi mista i za njega na trzistu ovako na zalost nista .   

 
Kineski Pirelli
37420337_10156755721443010_293464790234300416_o.jpg
 
Ima jos jedan ponosni vlasnik bijelog gpa iz zagreba.
 

Attachments

  • 07_19_18_05_23_05_IMG_20180719_115610.jpg
    07_19_18_05_23_05_IMG_20180719_115610.jpg
    1.2 MB · Views: 222
J.U.R.C.A said:
Ima jos jedan ponosni vlasnik bijelog gpa iz zagreba.
Taj je naknadno pobjelio, vidim prva serija sa sivim vilicama <2010. Sretno i želim puno km.

Zg ekipa ja odselio iz ZG-a. Što smo se vozili, vozili smo...ja sam odnedavno u Istri, guštam na moru ponovno.
 
Odradio 2000km u mjesec dana izguštao se i prodao ga

prije prodaje nabacio posjet Raceland

Ukratko "skuter" je stroj i kupio bi ga opet to sve govori

38434466_10156799384498010_5183656330883235840_n.jpg


38301031_10156799384593010_1796786825113632768_n.jpg


photo.php