Gilera GP-800 - General Topic

jbt,pa to dosta brzo ide,al ok ipak se radi o dosta velikoj kubikazi,inace mi je jako lijep skuter,ugl stroj. (y)
 
20190502110114.jpg


20190502110007hdr.jpg


:021: (y)
 
Mozda je vrijeme da razmislis o prelasku u neki drugi tabor :) Nije ni tvoj GP vise mlad....
 
Maestral said:
Mozda je vrijeme da razmislis o prelasku u neki drugi tabor :) Nije ni tvoj GP vise mlad....
[/quote

Ali je ko vino, što starije je bolje . Mislim da nas ima više ali nisu na forumu.
 
Maestral said:
Mozda je vrijeme da razmislis o prelasku u neki drugi tabor :) Nije ni tvoj GP vise mlad....

Prelazim na električni, ali tek ako prodam GP, a kako je već duže u oglasniku, kužim svi trtare zbog kilometraže koju imam,
pa ga još nisam prodao. Vjerovatno zato što niti cijenu ne spuštam ispod 4000 eura, a niti neću jer mi je GP predobar i lijepo se vozim,
a kilometraža samo raste i raste :) Vjerovatno sam ja još jedini prvi vlasnik :)
 

Attachments

  • 2019-01-15 13.22.36.jpg
    2019-01-15 13.22.36.jpg
    423.9 KB · Views: 113
DA-IM said:
@tezno i tvoj ex je ima akrapa ili ?
iskreno gp mi je nekako baš najlipši u biloj boji  :cool:



Evo ex i sadašnji. Oboje imaju Akrapa  (y)

20190425173048hdr.jpg


20190425173714hdr.jpg




[/quote]
spartacus said:
Prelazim na električni, ali tek ako prodam GP, a kako je već duže u oglasniku, kužim svi trtare zbog kilometraže koju imam,
pa ga još nisam prodao. Vjerovatno zato što niti cijenu ne spuštam ispod 4000 eura, a niti neću jer mi je GP predobar i lijepo se vozim,
a kilometraža samo raste i raste :) Vjerovatno sam ja još jedini prvi vlasnik :)

Spartače nemoj prodavati biče ti žao kao što je bilo meni. Došla prilika i evo GP-ja koji se više ne prodaje (y) :(. GP je stroj i ne može ga drugi zamjeniti  (y) Mislim da vas kod vas još ima vlasnika GP-ja, vuky_1991 ga još vozi? Možemo dogovorit za susret i  piče pa da malo popričamo!?
 
spartacus said:
Prelazim na električni, ali tek ako prodam GP, a kako je već duže u oglasniku, kužim svi trtare zbog kilometraže koju imam,
pa ga još nisam prodao. Vjerovatno zato što niti cijenu ne spuštam ispod 4000 eura, a niti neću jer mi je GP predobar i lijepo se vozim,
a kilometraža samo raste i raste :) Vjerovatno sam ja još jedini prvi vlasnik :)

sa gp-a na struju al ajdee :LOL: :LOL:
koliko ti ima km i koja ti je cijena ?
 
Vozim, vozim...ja sam u Puli a tu skoro da i nema kraja i početka sezone. Moram samo naći ekipu, viđam po Istri par komada crne i crvene čak je i u Puli osim GP-a i jedna srv850...ista mašineriji druge plastike

Sent from my H4213 using Tapatalk

 
tezno said:
Još ti je zanimljiv?👍

pričali smo na tu temu i da svake dvi sezone minjam,
iskreno onaj jedan đir mi se svidio ali ipak trenutno san najbliži integri  :cool:
 
Ne razmišljaju svi na isti način. Većina ljudi će radije kupiti GP-a od trećeg ili četvrtog vlasnika samo da im pokazuje malo km, jer se boje,
a ne kuže da taj može biti razjeban ako nije održavan kako treba. Kada sam kupio GP-a , kupio sam ga da se vozim, putujem.
Prije njega sam sa Beverly 400 napravio 42000km u dvije godine i ništa mu nije falilo, kladim se da ga i dan danas vlasnik vozi bez problema,
a to je duplo manje kubika. Na žalost nisam imao vremena toliko se voziti sa GP-om inače bi već imao 150000km :)
Moj GP sada radi bolje nego ikada , jer je sve na njemu redovito promjenjeno.
Meni nije ni bitno niti hitno, pa se lijepo i dalje vozim, a GP čeka da ga netko "prepozna" :)
 
Ja bi ga kupio, da si kod nas  (y). Ali ne brini neko če ga zaželiti. Ali bolje da ga zadržiš i uživaš sa njim  :021:. Ako ga prodaš šta čes nabaviti?