Gilera GP-800 - General Topic

tezno said:
Ja bi ga kupio, da si kod nas  (y). Ali ne brini neko če ga zaželiti. Ali bolje da ga zadržiš i uživaš sa njim  :021:. Ako ga prodaš šta čes nabaviti?

ovo
https://urbanebikes.com/products/tc-max-62mph-deposit

https://electrek.co/2018/11/07/super-soco-electric-motorcycle/

da ih imam gdje držati imao bih oba , ovaj električni za po gradu, a GP za putovanje
 
spartacus said:
ovo
https://urbanebikes.com/products/tc-max-62mph-deposit

https://electrek.co/2018/11/07/super-soco-electric-motorcycle/

da ih imam gdje držati imao bih oba , ovaj električni za po gradu, a GP za putovanje

Hmmm, hrabro moram priznati.

Znajuci sebe, ili bih se odrekao motora skroz, zbog cinjenice da na njemu drzim glavu u torbi, od kada ga upalim, dok ga ne ugasim, ili bih kupio nesto sto mi ipak ostavlja prostora da odem na dulju voznju jer dobro znam da cu to pozeljeti prije ili kasnije.

Ovime ces se zabetonirati u kuca-posao-ducan mode.
I svaka cast ako si takav karakter da neces pozeljeti vise.
Mene struja jako vuce ali jos nije dozrijelo pa cu pricekati.
 
Maestral said:
Hmmm, hrabro moram priznati.

Znajuci sebe, ili bih se odrekao motora skroz, zbog cinjenice da na njemu drzim glavu u torbi, od kada ga upalim, dok ga ne ugasim, ili bih kupio nesto sto mi ipak ostavlja prostora da odem na dulju voznju jer dobro znam da cu to pozeljeti prije ili kasnije.

Ovime ces se zabetonirati u kuca-posao-ducan mode.
I svaka cast ako si takav karakter da neces pozeljeti vise.
Mene struja jako vuce ali jos nije dozrijelo pa cu pricekati.

Da, sve što si rekao u potpunosti je točno. Nije da nisam razmišljao o svemu. Prvo sam mislio u potpunosti napustiti dva kotača. Ali kada zapnem u gužvi autom, sjetim se zašto sam kupio prvi puta dva kotača. Onda se sjetim zadovoljstva koje me preti već cca 150000km na dva kotača. Da li si probao voziti ovaj električni motor ? Nisam niti ja bio "zapaljen" toliko, sve dok nisam sjeo na to i to slabiju varijantu koja ide svega 70kmh max. Nakon toga sam "planuo" :) Ali da, karakter sam i mogu bez svega, tako da nije ništa hitno. Predao sam zahtjev za poticaje, GP je na njuškalu, a ja sam sve prepustio okolnostima, kako se poslažu tako će i biti. Ne zamaram se time, već lijepo i dalje uživam vozeći se, ali na žalost niti je vrijeme dobro, niti vremena nemam.
 
Trenutno imam elektricni bicikl tako da nemam iskustva sa motorom.
Ali kazem, ja motor koristim po gradu i on me preporodio i dao mi dodatno slobodno vrijeme zbog brzine koju mi daje u rjesavanju svakodnevnih poslova.

Ali je cinjenica da ga vozim po gradu i za to vrijeme  sanjam o onim trenutcima kada ga vozim van grada. Voznja van grada mi je ustvari cilj koji na zalost, rijetko dostignem.
Tako da bi kupnjom gradskog prometala kao sto je elektricni motor sam sebi zatvorio vrata prema onome sto najvise volim,  a to ne zelim jer se ipak nadje tu i tamo vremena i za neku dalju voznju.
A i elektricni bajk mi je onda bolja opcija jer ga ponesem u ured, moze se sklopiti i staviti u gepek pa ga ponesem i na more i kada putujem poslovno sto mi je jako zgodno.
 
bez problema preko 300km s rezervarom benge  (y)
 

Attachments

  • IMG_20190627_065159.jpg
    IMG_20190627_065159.jpg
    103.2 KB · Views: 121
  • IMG_20190627_065153.jpg
    IMG_20190627_065153.jpg
    183.2 KB · Views: 147
Svaka čast, zašto nebi mogao samo nebi se ja tako vozio, ja kad pređem 200-250km odem tankati i to je to. Ne razmišljam uopće o potrošnji jer s takvim strojem to nema smisla.
 
vuky_1991 said:
Svaka čast, zašto nebi mogao samo nebi se ja tako vozio, ja kad pređem 200-250km odem tankati i to je to. Ne razmišljam uopće o potrošnji jer s takvim strojem to nema smisla.

Ma ne razmišljam niti ja, i obično uvijek točim na 250km , ali je sada tako igrom slučaja ispalo, pa sam objavio, čisto kao info.
 
spartacus said:
Koliko nas je bilo, a sada ovdje po forumu ispada da još samo Tezno i ja vozimo.
Ovo se nikada više ponoviti neće :(

nisi u pravu i ja vozim srv 850 ,isto govno isto pakiranje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
^^al gilera radi još nove modele,koliko je meni poznato ne,
uostalom imaju novi,SRV je doslovno u vidu isti i po meni još skalin lipši model :cool: