Gilera Nexus 250/300 dijelovi

Marion

New member
pozz... jucer u zavoju u "najmilijoj" mi ulici skliznuo prvi kraj i amen... ode plastika... dakle trazim ako neko ima, a posto su oglasi na njuskalu preoskudni, tj dijelova skoro pa i nema, trebo bi ralicu, tj donji dio plastike za nexus +  plastike za noge i lijevo svjetlo, plastika+zmigavac i lijevi stranu plastike ( onaj stitnik za ruke).... pa ako neko ima ili zna negdje nekaj bilokaj hvala unaprijed na infu... zvao sam ami samo ralica je 2000kn + 700kn za ovo kod ruku...dalje nisam ni pitao... pao konj s princa i evo veselja.... :cigle: :zid:
 
baldeks said:

ma jesam kaze otisle plastike cim je stavio oglas..naso sam jednan u zgb kaze lik da ima ralicu i ak se ne varam da je od 500ccm (mislim da bi trebala pasat) 400kn... e sad mislim da me jeftinije ispadne mozda to uzet i prefarbat nego uzimat novu..osim ak u meduvremenu ne nadem crnu... zvao sam jedno 6,7 oglasa svi kazu plastike odma otisle
 
mene je taj sport koštao 13500 kn
ali nisam ja bio kriv srećom :D (y)
 
Barabones said:
mene je taj sport koštao 13500 kn
ali nisam ja bio kriv srećom :D (y)

a mene ce kak stvari stoje kostat oko 7-8000... i kaj da kazem, jbmti nisam se ni pravo nagnuo nit nista, ta ulica je sjeb do bola i kome da se zalim ne....  :misli: