Gilera Nexus 300ie

ToNyM4nG1to said:
ali ipak mislim da mi je 500 previse jer imam tek 15,5 iako se i 300 ne cini bas tako malo.znam da je visina sjedala na 300 815, a na 500 810 cm.vise bih volio uzet gileru nexus 300.ali neznam jesam li dovoljno visok??


A zar nisi malo, i za 500 i za 300 - premlad ??
Ili ćeš bez vozačke  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
U tome si u pravu.Ali znam da ce mi skut od 125 cc dosadit za mjesec dana.pa me zanima nes jače.ali odgovori mi na pitanje oce li mi skut bit velik zbog moje visine 177 cm???I sto mi ti kao kao motorist mozes preporuciti koji skut da kupim jer vidim da nisi zadovoljan mojim izborom?
 
Dobar ti je izbor, samo ako negdje nadjes novi 250 kupi, a ako ne onda polovni jer ti je 300 u rangu rege sa 500, a nije puno bolji po performansama od 250!!! Mislim da sa 177cm ne bi trebao imati problema, odi do najblizeg salona pa probaj malo sjesti na njega da vidis!!!
 
178 ali nema feze.

ja samo čekam nekog tko javi da ima 300 piaggio razbijen i da mu je makina ok.
 
ToNyM4nG1to said:
U tome si u pravu.Ali znam da ce mi skut od 125 cc dosadit za mjesec dana.pa me zanima nes jače.ali odgovori mi na pitanje oce li mi skut bit velik zbog moje visine 177 cm???I sto mi ti kao kao motorist mozes preporuciti koji skut da kupim jer vidim da nisi zadovoljan mojim izborom?

neovisno o tome dosadi ti ili ne,zakon je zakon.

mislim da s visinom ne bi trebao imati problema,ja sam 167 pa mogu bez problema do zemlje,istina malo više na prstima ali nije neki problem.
 
  :misli: moram priznati mi niste bas jasni svi vi koji pisete uvijek isto u vezi registracije za 300ccm da je ista kao i za 500ccm,pa je preporuka ipak 250ccm jer je jeftinija rega,jer ta rega ne kosta 3000 eura vise jbt nego umjesto 400kn kosta 600kn,pa jebem ti tu razliku od par sto kuna koju svi spominjete kao da je milion  :palacdolje:  kupuje se skuter od 35 000kn i sad ces gledati na regu sto kuna vise ili manje    ne znam da li sam u pravu ali meni to ne igra ulogu jer tu razliku popijem kad zavrtim jednu turu u birtiji  :mrgreen:  naravno moja opaska je nevezana za temu nexusa jer se javlja na svakom koraku taj vas 'problem',ali tu sam procitao upravo takav koment  pozz
 
milanche said:
  :misli: moram priznati mi niste bas jasni svi vi koji pisete uvijek isto u vezi registracije za 300ccm da je ista kao i za 500ccm,pa je preporuka ipak 250ccm jer je jeftinija rega,jer ta rega ne kosta 3000 eura vise jbt nego umjesto 400kn kosta 600kn,pa jebem ti tu razliku od par sto kuna koju svi spominjete kao da je milion  :palacdolje:  kupuje se skuter od 35 000kn i sad ces gledati na regu sto kuna vise ili manje    ne znam da li sam u pravu ali meni to ne igra ulogu jer tu razliku popijem kad zavrtim jednu turu u birtiji  :mrgreen:  naravno moja opaska je nevezana za temu nexusa jer se javlja na svakom koraku taj vas 'problem',ali tu sam procitao upravo takav koment  pozz

Istina,ali znaš kako se kaže, sto ljudi,sto ćudi;sto žena,dvjesto sisa...
 
Bio danas kod zastupnika u Osijeku i imam što i vidjeti stoji bijeli Nexus 300 ie mogu reći da ne izgleda baš nikako...
 
milanche said:
  :misli: moram priznati mi niste bas jasni svi vi koji pisete uvijek isto u vezi registracije za 300ccm da je ista kao i za 500ccm,pa je preporuka ipak 250ccm jer je jeftinija rega,jer ta rega ne kosta 3000 eura vise jbt nego umjesto 400kn kosta 600kn,pa jebem ti tu razliku od par sto kuna koju svi spominjete kao da je milion  :palacdolje:  kupuje se skuter od 35 000kn i sad ces gledati na regu sto kuna vise ili manje    ne znam da li sam u pravu ali meni to ne igra ulogu jer tu razliku popijem kad zavrtim jednu turu u birtiji   :mrgreen:  naravno moja opaska je nevezana za temu nexusa jer se javlja na svakom koraku taj vas 'problem',ali tu sam procitao upravo takav koment  pozz
:naklon: I moje mišljenje je isto.Zato sam i uzeo skuter od 300ccm!
 
os nexus said:
Bio danas kod zastupnika u Osijeku i imam što i vidjeti stoji bijeli Nexus 300 ie mogu reći da ne izgleda baš nikako...

možda tebi...ali meni je ova kombinacija najljepša...a o ukusima se ne raspravlja..zar ne
 
sve je to mojeeeee  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:....
kad si u centru, onda ti je i iskoristivost površine 100% :LOL: :LOL:
 
kak sam ti rekao.....sve je mojeeeeeee :mrgreen:
ja za sada nemam problema sa parkingom
 
milanche said:
  :misli: moram priznati mi niste bas jasni svi vi koji pisete uvijek isto u vezi registracije za 300ccm da je ista kao i za 500ccm,pa je preporuka ipak 250ccm jer je jeftinija rega,jer ta rega ne kosta 3000 eura vise jbt nego umjesto 400kn kosta 600kn,pa jebem ti tu razliku od par sto kuna koju svi spominjete kao da je milion  :palacdolje:  kupuje se skuter od 35 000kn i sad ces gledati na regu sto kuna vise ili manje    ne znam da li sam u pravu ali meni to ne igra ulogu jer tu razliku popijem kad zavrtim jednu turu u birtiji   :mrgreen:  naravno moja opaska je nevezana za temu nexusa jer se javlja na svakom koraku taj vas 'problem',ali tu sam procitao upravo takav koment  pozz
Ja se posteno naradim za svoju placu pa mi tih 200kn puno znaci!!! Puno mi znaci i 100kn, a kamoli da ih zapijem u birtiji!!!
 
gorank said:
Ja se posteno naradim za svoju placu pa mi tih 200kn puno znaci!!! Puno mi znaci i 100kn, a kamoli da ih zapijem u birtiji!!!
Takvih kao ti ne vjerujem da ima puno (bez uvrede).Iskreno mislim da je malo veći skuter ili motocikl u RH luksuz (osobito kupovina novoga),pa zato ljudima koji kupuju nebi trebalo predstavljat problem ta razlika od 200-300kn.
 
Alex33 said:
Takvih kao ti ne vjerujem da ima puno (bez uvrede).Iskreno mislim da je malo veći skuter ili motocikl u RH luksuz (osobito kupovina novoga),pa zato ljudima koji kupuju nebi trebalo predstavljat problem ta razlika od 200-300kn.

Znam da malo skrećemo sa teme, ali zašto misliš da je luksuz....pa netko se odrekao auta da bi imao veći skuter (koji recimo košta u rangu auta kojeg se odrekao) jer u gradu kao ZG imati auto za ići na posao svaki dan je u najmanju ruku besmisleno ! :palacdolje:A pouzdati se u javni prijevoz je koma....na mom primjeru da dođem od doma na posao javnim prijevozom trebam 3 puta presjedati (2 busa i 1 tramvaj)  :palacdolje:

Veći skuter je ipak neki kompromis za voziti se po gradu, a ponekad i izaći malo iz grada po potrebi.....

Ja sam isto za da se radije uzme 250 ccm ili 400/500, a ne 300 (jedino je DT iznimka zbog svoje snage)  (y)

btw...razlika ne mora biti 200 kn....u ZG-u je razlika točno 300 kn ako imaš 50%, a ako nemaš...onda je 600 kn !!  :misli: :shock:

http://www.crosig.hr/osiguranja/motorna-vozila/vrste/autoodgovornost/motocikli
 
Mandrake said:
možda tebi...ali meni je ova kombinacija najljepša...a o ukusima se ne raspravlja..zar ne
ovaj na slici je OK ali ono u salonu je strašno, naravno da su ukusi različiti