Gilera Nexus 300ie

Mandrake said:
liberty je na ovoga mislio, a tog nema u prodaji .. :jesus:
dali sam u pravu lib?

znam da,ja sam se samo nadovezao da ima i novi  :LOL: :p :p
 
prođi po dućanima vidit ako ima koji 250 da je ostao na lageru, jeftinija ti je osiguranje
 
mv_agusta said:
prođi po dućanima vidit ako ima koji 250 da je ostao na lageru, jeftinija ti je osiguranje
imaju od 2009 nexus 300 za 34000kn al je crni,ali na osiguranje imam 65 %
 
liberty said:
jesi
odličan je :wink: (y)

hvala...

to nije limited edišn...
to je junik edišn... :LOL:
...ma nije da se hvalim....ali... :LOL:
 
Kao vlasnik Nexus-a 300 mogu slobodno reci da je odlican skuter. Krut podvozan kao ozbiljni motor,hocu reci nema uvijanja i ljuljanja kao ostali GT skuteri (Madison,X9,Beverly) i mislim da ne spada u GT skutere vise je za neki sportski segment.  (y)  (y)  Agregat 300ccm totalno razocarenje,ide isto kao 250,cak mozda i sporije ubrzava za nijansu (probao,licno se uverio),ko ne veruje postavicu i snimku ako treba.  :palacdolje:  :palacdolje:
 
eto kod mene crni sa preljevom na dnevnom svjetlu
37.125 kn
fenomenalan je
al je 300 jbg

btw. meni osobno je nexsač udobniji i nekako mi bolje leži
      + za razliku od mog Beva ima svemirske satove i tablu
          pristupačniji rezervoar
          bolja pozicija za noge
          serijske gume Pirelli GTS  :palacdolje:
 
nevjerovatni su ti vlasnici Nexusa 300 :palacdolje:

neki sam dan otišao do jednog čovjeka koji prodaje nexusa 300,motor je 2008 god,treba u  njega ulozit (gume,servis,registracija) ja mu dam moju ponudu a on mene vrijeđa  :shock:da kako me nije sram toliko mu ponudit,da je on platio motor 37 000 kn,......
drugi lik kojem je u oglasu hitno,jednaka je situacija kao gore poklopi slušalicu :shock:
takvih sam se priča naslušao zadnjih dana  :jesus:eek:d tih silnih vlasnika nexusa 300 da sam se kasnije samo smijao i pitao tko je tu lud
lik priča kako je u blokadi,kako nema za kavu :misli: al cjenu motora ne zeli spustit (y)


al kako stvari stoje ić ću kupit novi
 
blackbird24 said:
nevjerovatni su ti vlasnici Nexusa 300 :palacdolje:

neki sam dan otišao do jednog čovjeka koji prodaje nexusa 300,motor je 2008 god,treba u  njega ulozit (gume,servis,registracija) ja mu dam moju ponudu a on mene vrijeđa  :shock:da kako me nije sram toliko mu ponudit,da je on platio motor 37 000 kn,......
drugi lik kojem je u oglasu hitno,jednaka je situacija kao gore poklopi slušalicu :shock:
takvih sam se priča naslušao zadnjih dana  :jesus:eek:d tih silnih vlasnika nexusa 300 da sam se kasnije samo smijao i pitao tko je tu lud
lik priča kako je u blokadi,kako nema za kavu :misli: al cjenu motora ne zeli spustit (y)


al kako stvari stoje ić ću kupit novi


samo odi...možda ćeš skužiti zašto ti neće prodati nexusa za sitniš .. :mrgreen:
 
blackbird24 said:
al kako stvari stoje ić ću kupit novi

Slažem se, ovo što sam vidio po oglasnicima je stvarno pretjerano, sve cijene su najmanje 10% preskupe, ljudi za dvije godine star skuter traže više novaca nego za koliko se mogao isti skuter kupiti novi iz trgovine u prosincu prošle godine. Pričekaj zimu, i vidjet ćeš opet novog Nexusa 300 za 29.999 kuna.
 
novi nexus je oko 38-39 000 kn...nema šanse da ga spuste na tih 30-ak..čak ni sa najboljom akcijom...realna cijena s popustom bi bila oko 34-35 000 i niže neće sigurno (pričamo o novom nexusu 300)...
 
Mandrake said:
samo odi...možda ćeš skužiti zašto ti neće prodati nexusa za sitniš .. :mrgreen:

taj sitniš :misli: je moj novac,ne od banke ili ne znam koga
a ako polovan motor star 2 godine vrijedi 27 ili više tkn onda ću ti ja prodat moje stare cipele za 100 kn pa se hvali da si kupio malo korištene dobre cipele
i kad sve središ što se tiče prijepisa,registracije i ostalih stvari dođeš na 29,30 tkn i imaš motor koji je star 2 godine a mogao si imat potpuno nov sa 0 km :jesus:
toliko o tome :mrgreen:
 
Mandrake said:
novi nexus je oko 38-39 000 kn...nema šanse da ga spuste na tih 30-ak..čak ni sa najboljom akcijom...realna cijena s popustom bi bila oko 34-35 000 i niže neće sigurno (pričamo o novom nexusu 300)...

neki sam dan gledao potpuno nov nexus,2010 god,kaze lik da ga nazovem danas,cjena mu je 37 000,ali za keš bi bilo rabata
a ima jedan i 2009 koji je rezerviran al nikako da dođe lova :mrgreen:
ako lik ne dođe dat će ga za 29 (y)
onda nek se pojedinci busaju u prsa sa polovnima i njihovim cjenama
 
danas mozeš za 32 000 kn kupit u salonu potpuno novi beverly 300
sa 0 km,garancijom,nema poreza,samo reg i vozi
i bit će tako ako ne bude drugog rješenja

mašina je jednaka kao i u nexusa 300,ima svoje mane,ima prednosti,al vidit ćemo
 
prijatelju..teško da ćeš kupiti bilo kakav motor ili skuter koji ima nove gume gore, friško je registriran, veliki servis netom napravljen...ti bi se htio voziti a da ti netko drugi plaća servise, gume i regu...teško ćeš si naći takav nexus...
a ako nekom ponudiš stvarno nekakvu premalu svotu novaca za njegov skuter, motor i sl. ljudi se mogu i uvrijediti..pogledaj cijene nexusa po oglasima, nađi neku srednju cijenu za koju misliš da je realna i onda probaj nuditi..a ne uletiti sa 30 % nižom cijenom od najniže ...naravno da to ljude vrijeđa i da neće sa tobom niti razgovarati...
kako kažeš, to je tvoj sitniš...ali isto tako nexus je njihov i oni su ga isto zaradili..nemoj omalovažavati nijhov trud i muku...

i ako vam se toliko nude ti nexusi po tim cijenama, mislim da bi vam najpametnije bilo da to odmah uzmete, a ne kopate po oglasnicima, tražite polovno a pozivate se na novo...
 
ne prodajem ja,već oni
al nit je ljudima hitno niti meni povoljno :mrgreen:

po njihovom razmišljanju što je starije to vrijedi više  :misli: i kad malo to staviš na papir to vrijedi više od novog
osim toga odrzavanje motora je samo tvoj obraz,tj obraz svakog pojedinca kako se odnosi prema svom vlasništvu :wink:

npr
ja kad sam prodao skuter bio je reg godinu dana,napravljen servis,gume su bile sa 2 000 km,sve se na motoru moglo provjerit,za sve su postojali papiri,došao je kupac,pogledao i bez razmišljanja je rekao ok
a cjena je bila realna

slozit ćeš sa sa mnom da cjene :shock: koje su u oglasnicima nisu realne,i kupcim ( u što i sebe ubrajam) to odbija
nisam lovator i ne kupam se u lovi
al ulozeno dobiveno meni se isplati ić kupit novi 8)




 
Mandrake said:
novi nexus je oko 38-39 000 kn...nema šanse da ga spuste na tih 30-ak..čak ni sa najboljom akcijom...realna cijena s popustom bi bila oko 34-35 000 i niže neće sigurno (pričamo o novom nexusu 300)...

Krivo. Mislim da bi realna cijena bila maximalno 35000 BEZ popusta, kao što je to bilo i lani u isto vrijeme. Gdje je nastalo poskupljenje od 5000 kuna u međuvremenu na prodajnu cijenu Nexusa u Hrvatskoj, to samo u prodajnoj mreži znaju. A niže hoće sigurno, kao i lani kad sam gore navedeni skuter vidio u salonu sa uredno izvješenom cijenom od 29.999 kuna.
 
znam jednog čovjeka koji je kupio nexusa 300 za 28 000 kn (y)
model je bio 2009,kupio ga je u salonu,0 km
tako da......
 
blackbird24 said:
znam jednog čovjeka koji je kupio nexusa 300 za 28 000 kn (y)
model je bio 2009,kupio ga je u salonu,0 km
tako da......

Sjećam se lani i Peugeota Satelis 500 za 24.000 kuna, zakasnio sam samo par sati za zadnjega... To je bio deal stoljeća...

Ovaj Nexus o kojem ja govorim je prodan u Puli, kod stadiona, crni, proizvodnja 2008.