Gilera Nexus 300ie

nitko nikakav komentar na postavljeno pitanje za gume??
 
a gume kao gume...nekome su dobre, nekome nisu...meni osobno su bile bolje nego dunlopice, makar sam se na njima vozio samo nekih 4000 km...
ako su ti nove gume, vozi ovu sezonu pa ćeš vidjeti dali na proljeće treba mijenjati...
 
Robi_PU said:
Ja imam maxxis i na runneru.. Guma je lagana katastrofa meni  :palacdolje:
Naginjanje zaboravi

to me najviše i zanima naginjanje, a dobro vidjet ću kakve budu ako nebudu dobre onda idu nove
hvala na odg
pozz
 
Ja ih vozim cca 8000 km i vrijeme ih je promjeniti-prvu godinu ok,ma sve ti je to isti k.... na našem asfaltu i pogotovo ljeti :mrgreen:
 
pozz
nije me bilo dugo na forumu, zanima me je li ima tko trakice na felgama, ako ima gdje je kupio i koliko novčića??
 
ovisi kakve oces,obicne il reflektirajuce..inace obicne trakice imas u horvacanskoj ducan pravi smjer koje dodu 30-tak kn e sad kakve su,neam pojma..

inace brijem da ih ima u motormaniji 70-tak kn obicne i oko 100 kn reflektirajuce..

a i videl sam da ih ima po oglasima u raznim bojama,sad neznam koju boju nexusa imas i koje bi htio..
 
damir_zgb said:
ovisi kakve oces,obicne il reflektirajuce..inace obicne trakice imas u horvacanskoj ducan pravi smjer koje dodu 30-tak kn e sad kakve su,neam pojma..

inace brijem da ih ima u motormaniji 70-tak kn obicne i oko 100 kn reflektirajuce..

a i videl sam da ih ima po oglasima u raznim bojama,sad neznam koju boju nexusa imas i koje bi htio..

crvene boje je nexus a i uzimao bi crvene trakice, ja sam mislio da ima neš od gilere kao dodatna oprema, da piše na njima gilera ili nexus
 
reklam art u velikoj gorici...kakve god hoćeš i već su zakrivljene tak da nema problema sa stavljanjem...moje imaju i natpis nexus i gilera
 
Mandrake said:
reklam art u velikoj gorici...kakve god hoćeš i već su zakrivljene tak da nema problema sa stavljanjem...moje imaju i natpis nexus i gilera

može koja slika i koliko novčića si dao
 
Nemrem naći slike...pogledaj u temi "vaš skuter"..tamo ih ima...koštaju 100 kn
 
Evo da se i ja malo pohvalim...

U protekla 2 mjeseca sam prosao 5000 km i prezadovoljan sam,pritom sam bio u Zadru,Puli,ZG,OS,nekoliko puta do Karlobaga (a do tamo je cesta prebolesna,60 km zavoja na novoj cesti), a do RI svaki tjedan makar jednom "na kavu"(radim u okolici Crikvenice),tako da mogu reci da mu nesto duze voznjice odgovaraju,cak i sa suvozacem koji nije imao nista lose za reci oko udobnosti.

Potrosnja mu je cirka 3 litre,sto je puno manje nego sam ocekivao kad sam kupovao...samo sto do najblizeg tifona imam 20ak kolometara,ali to je nista za dobro gorivo.

Zatamnio sam mu vizir za 150 kn i sad izgleda bolesno,a posto je spusten do kraja ne smeta mi uopce...jos samo da mu stavim top,ali to ce dobiti nagodinu,jer mi je ionako vec puno para progutao!!!

Sto se brzine tice tu sam i vise nego zadovoljan jer je uspio doci do 152(skoro pa idealni uvjeti)!!!,a medju ubrzanje sam rijesio ugradnjom laksih valjcica(180 kn),pa sad ni kamioni ni autobusi nisu problem za pretjecanje.

Sve u svemu,cista petica za Nexus 300.

btw.jedino mi je zao sto u moto pulsu kad su testirali maxi skutere nisu uzeli i Nexusa jer bi tek onda vidjeli koji je maxi najbolji...ali to je nebitno jer JA znam da je Nexi naj maxi skuter na trzistu...barem do 300ccm
 
Svaka čast svima njima u klasi 300ccm ali Kymco ih dere svih sa Downtownom,i to uvjerljivo u svim segmentima. A Nexusa sam vozio,skoro kupio prošle godine ali mi nije legao bas osim predobrim vanjskim izgledom
 
Evo sad se vratih iz Labina...beba ide kao metak.

@milanche: vidim da si iz RI...jesi za voznju jedan dan???
 
Maxpeed said:
Evo sad se vratih iz Labina...beba ide kao metak.

@milanche: vidim da si iz RI...jesi za voznju jedan dan???
jesam iz Rijeke sam,a za vožnju sam uvijek! Čim udari ljepši dan možemo se dogovoriti za cugu i bacimo jednu dionicu,poslat ću ti PP pa ćemo se lako dogovoriti
 
Nexus 300 je cool  8)   ,



i da...držite se teme, i u svakom postu mora biti spomenut NEXUS 300 ie        :LOL:
 
Pase mi jedino sutra popodne jer vec u nedjelju idem na godisnji doma(slavonija),a i tamo imam neke voznjice u planu,tako da me nece biti do kraja mjeseca...nadam se da ti hladno vrijeme i kisa sa orkanskom burom nisu problem :mrgreen:

Nexus 300ie
 
Evo da se i ja oglasim...Ove godine sam sezonu započeo sa 8500 km sada imam 16800 Bio sam ove godine u Zagrebu 2x Rijeka, Umag, Maribor, Bled, Austrija, Split, Mađarska, Lendava i mogu samo reći da me u potunosti zadovoljava. Naravno da čovjek uvijek teži nećem većem i boljem no obzirom na smiješnu potrošnju nexus 300 ie je best buy ako se hoćeš puno i jeftino voziti. Mislim da je za ovu sezonu vožnje bilo dosta. Dosta sam i uložio servis , gume , remen, kofer .....No svi znamo ako ne daješ ni ne dobijaš  (y)

:mrgreen: