Gilera Nexus 300ie

Pozdrav
Imam problem sa centralnom nogarom na nexusu. Znači kad ga podignem na nogare dosta se ljulja,pa me zanima dali ispod ima kakav bolcen ili su direktno zašarafljene u blok
 
skini ,vidi, provjeri ,nije kvantna fizika  :shock:  pa zaključiš
 
dakle nije sama nogara dobila luft nego cijela mašina  :misli:
jeli skup taj silen blok?jeli ga teško prominit?trebali skidat cijelu mašinu ? na koliko km je prosvirao ??????
 
Nije skup ja san ga kupi u Rijeci u Moto Matušić i košta 127 kn. Skuter ima 13800 km pa i nije ga teško prominit.
 
kod mene na xc je skuplji do boli, i još je teže ga prominit  :palacdolje:
 
tako nekako . . . sklopili smo pakt s vragom ,teško se izvučemo
 
Evo da se i ja malo javim...
Fakat me dugo nije bilo i za to se ispričavam :)

Sad sam se vratio iz vožnjice od Novog Vinodolskog do Ike (išao kod archia na cheez...),sa frendom.
Trebalo nam cirka 45-50 min do tamo sa prosječnom brzinom 77 km/h...uz to da smo prolazili kroz Ri i Opatiju...
U godinu i pol sam natukao 14 i sitno km i moram ga nahvalit maximalno...

Sto se mene tiče najbolji skuter u klasi!
 
naročito ona prosječna brzina uključujući naseljena mista . . a hebo ti usput koga ubit ,glavno je "prosječna brzina" i piće u iki
 
Ma najbitnija je zahebancija...koje uz nexus nikad ne nedostaje ;)
 
Maxpeed said:
Ma najbitnija je zahebancija...koje uz nexus nikad ne nedostaje ;)


Ovo je za signature liniju  :LOL:
 
Sinovi neba.......dobar proizvod je dobar proizvod.....ma koliko god mi šutjeli o tome..... Ne postoji bolji maxi skut za po gradu od nexusa bilo 250 ili 300 ccm.....
 
os nexus said:
Sinovi neba.......dobar proizvod je dobar proizvod.....ma koliko god mi šutjeli o tome..... Ne postoji bolji maxi skut za po gradu od nexusa bilo 250 ili 300 ccm.....


Vjerojatno ne postoji bolji za udvoje po gradu, ali IMHO prakticki bilo sto manje/uze/lakse je bolje za grad.


Vjerujem da bi i vecina Nexus ownera u gradu preferirala nesto poput Sportcity-a 250/300
(Carnaby/Rambla), a ako nekome ne smeta i malo manje komfora Runner 200 i GP1 250
su jos 'zgodniji'.


I to je od onoga sto sam ja probao, ima ih sigurno jos.
Nexus je malo vec 'on the porky side' za grad, no ne kazem da je los, ni slucajno, no iz
mog iskustva svi ti beverly-oidni skuteri, njegovi klonovi i ovi gore nabrojani broj manji
su agilniji i gabaritima zgodniji za provlacenje.