Gilera Nexus 300ie

Maxpeed said:
Nećeš požalit ako si ga uzmeš,pogotovo ako ti je za svaki dan jer pod sicem imaš i više nego dovoljno mjesta za sve moguće sitnice a još ako si uzmeš i kofer imat ćeš i viška mjesta :)
Potrošnja ti se kreće između 3,5-4,5 ovisno o načinu vožnje...
Što se tiče dužih vožnjica,tu se ne moraš brinuti jer je sjedalo udobno i jedino što ćeš morat isprobat je da li ti odgovara položaj sjedenja jer je to po nekima minus ako si malo višeg rasta...a pošto sam ja 170 cm,s tim nemam problema.
Servisni intervali su ti svakih 5,6 k km ovisno koliko ti je stalo do motora...ja sam sad na 16k i sitno km i nikad nisam imao nikakvih problema s motorom...toči i vozi ;)

Po zavojima dopušta stvarno jak ulazak u nagib i nije sklon iznenađenjima jer konstantno imaš osjećaj za to što će motor napraviti i kako će reagirati...
Zadnji amortizer se može podešavati u 4 pozicije za različite tipove vožnje...
1.kad se voziš sam
2.sam plus prtljaga
3.ti plus suvozač/ica
4.ti,suvozač/ica plus prtljaga

Pošto sam iz Požege a radim na moru mogu sa sigurnošću reći da s njim možeš i na more...

Ovo ti pišem sa terase birca u Karlobagu jer idem do Zadra ( krenuo iz NV ),i trenutno se ne mogu sjetiti što da ti više napišem...pa ako budeš imao još pitanja slobodno se javi i pomoću ti koliko budem mogao a ako budeš negdje u blizini Crikvenice javi se pa ćemo organizirat i neku probnu vožnju da se sam uvjeriš u sve što sam napisao...

Pozz ;)
Evo ovo sam tražio i da postoje ljudi koji  bi napisali par rečenica  (y) 
Mislim da mi visina (183cm) neće prestavljat problem...bar na runneru 50 nije... ;)
Moja odluka je  sve bliža Nexusu, krećem polagati A2 nadam se na jesen pa vidim kako i šta  ;)
Zahvaljujem se i bude li pitanja znam kome da se javin  (y)
Želim ti sretan put i ugodan boravak na moru  (y) 
Pozdrav  :)
 
Hvala i čujemo se ;)
 
Maxpeed said:
Zadnji amortizer se može podešavati u 4 pozicije za različite tipove vožnje...
1.kad se voziš sam
2.sam plus prtljaga
3.ti plus suvozač/ica
4.ti,suvozač/ica plus prtljaga
za malo oštriju vožnju ipak na 3. poziciju ... premeko je na prva dva ... (bar za mojih 115 kg  :mrgreen: )
 
johnny the boy said:
za malo oštriju vožnju ipak na 3. poziciju ... premeko je na prva dva ... (bar za mojih 115 kg  :mrgreen: )
Što se amortizera tiče....
Nismo ja i cura neka težina...ja 70ak kg , a ona 50 ak...oštriju vožnju volim, ali nikakvo struganje lakta u zavojima  :mrgreen:
 
Meni je uvijek na 3. poziciji...a cesto ga volim spustit do "lakta" ;)
 
baldeks said:
Da ...skuter bi mi trebao za every day upotrebu, gradska vožnja plus duže ture....puno km prelazim sa skuterom pa bi i s njim...Runner me zadovoljava al kad su u pitanju duže ture u dvoje tu kaska...jednostavno putna brzina nije velika, a i žao mi ga je gazit... ;)  po svemu ostalom je super i zadovoljan sam...zato mislim za moje potrebe Nexus je pravi odabir  (y)
Hvala ti, listam ostale teme za potrebne informacije  (y)


Prelistaj i temu o Downtownu..
8ks vise bi ti moglo dobro doci na duzim rutama i udvoje..
 
Cortez said:
Prelistaj i temu o Downtownu..
8ks vise bi ti moglo dobro doci na duzim rutama i udvoje..
Siti se priče o Ginu....
nebi hvala iako virujen da je rič o dobrom proizvodu  ;)
 
baldeks said:
Zašto??  :misli:
a ja baš za bili zagriza  :mrgreen:
svaka mušica ti se vidi na njemu, napraviš đir po otvorenoj cesti i motor se vraca sa prednje strane prljav i krvav. vjeruj mi bolje tamnija ili neka druga boja. osim ako nemas zivaca prat ga doslovce svaki drugi dan
 
Mandrake said:
jesi skinuo centralni nogar?

Ne...ali sam ga dobrano izgulio ;)
 
nextrista said:
svaka mušica ti se vidi na njemu, napraviš đir po otvorenoj cesti i motor se vraca sa prednje strane prljav i krvav. vjeruj mi bolje tamnija ili neka druga boja. osim ako nemas zivaca prat ga doslovce svaki drugi dan
Runner mi je bijeli i neman problema sa pranjem tako da...bijeli definitivno  8)