Gilera Nexus 500 malossi

malcomyoung said:
Nitro...lol... to mi je ipak malo previse!

Stranica je mrak samo ima problem, koliko sam nabrzinu uocio na talijanskom je tako da mi to nis ne znaci, no ipak hvala.

Imam pitanje u vezi federa mjenjaca. Moze li mi netko objasnit sta se s tim tocno dobiva, koji su za sta, dali ih treba promjeniti ili su ovi kaj dolaze serijski s malossijem ok... ili stogod vec...

Ostataki je zapravo jednostavan, bregasta + auspuh + malossi ... i naravno financijska konstrukcija i vec ide bolje... i vozit se sto vise dakako.


sto se tice tih sustica,ako to vec budes mjenjao onda kupi komplet novo kvacilo racing od polinija ili malossija ako ti je vec variomat malossi iako nije bed i da polini kvacilo stavis,medjutim kupi kvacilo i ne diraj se u sustice na njemu,pogotovo ako se ne razumijes,jer ces napravit vise stete nego koristi,stete ne mislim doslovno a ces nesto razbit ali ces rastelat najoptimalniji rad kvacila,tako da kad sve slozis i probas ako ti ne odgovara rad kvacila daj nekome ko to zna radit neka ti nastela,jer sve skupa variomat,roline,suste kvacila itd.ljudi se ovdje malo razbacuju ipak nije to bas samo stavi i vozi cijeli taj sklop je ipak malo slozeniji i iziskuje ipak malo vise strucne ruke,to jest vise stelanja i podesavanja da bi dobio tocno ono sto zelis,nemojda te to obeshrabri jer koliko god je slozeno nije bas sad sveto pismo pa da to niko nemoze podesit,al ti kazem daj nekome tko je to vec radio masu puta.i jos zadnji savjet a to je da jedno vuce drugo i tu nema kraja,stavis variomat,pa ti treba ispuh,pa bi onda i kvacilo,pa vec moze i elektronika,i tako do bregaste ventila i sto cuda to je vec pretjerano jer kompa ipak je to scooter zasto pokusavat radit motor od njega,kuzis me,znam da svi mi zelimo da toleti al iz osobnog iskustva i sa samo variomatom i eventualno auspuhm bit ces prezadovoljan.