Gilera Runner 50SP 2007 - by stipe_zd

Joj pa sta ne vidis vidu?
tako je i na drugoj strani.. To odvidas i maknes tu plastiku..
Ajde skini poklopac iznad stop svijetla (kad otvoris sic imas 2 vide) i izvadi stop svijetlo, koje se sastoji od dva dijela ( sjenilo + ta plastika)
Tu plastiku potrazi po oglasniku, pase ti od bilo kojeg novijeg runnera (50,125,200) tako da se nadam da ces nesto naci
Meni je puklo i sjenilo i to pri padu pa znam  :mrgreen:
I uzeo polovno za 200 kn u stanju - novo!
Zato 450 kn dat u servisu nikako.. Pozz  (y)
 
stipe_zd said:
dolac - sad je cista serijala, a tako ce i ostati. nemam vise zivaca petljati se oko njega... bar znam da je sve 100% ispravno i da radi kako triba...

robi - kad sam pitao, rekli su da dolazi u kompletu, ta vanjska plastika je zaljepljena na ostatak...

Pa šta te muči, nije valjda da se voziš sa katom :shock: :misli:
Stvarno ne znam za Polini opruge, ja sam si stavio od Malossija prvu sljedeću "po redu", bijelu Malossi, i vuče lijepo na svakom brdu, puštaju gasa/usporavaju, reakcije na gas ko na serijali, fantastika u odnosu na ono totalno mrtvilo od prije... I pola grama su lakše role, da ne zaboravim... Inače ako ne znaš šta i kako, uzmeš prvu slijedeću  oprugu od npr. Malossija i onda set rolica za uštimavanje (npr.malossi 5.xx - 7.00g) i tražiš dobitnu kombinaciju, pa kupiš original i gas. Korak po korak, nema druge :jesus:
Za serijale sa spuhom nema potrebe za jače od bijele centralne tako da ne znam što si išao kupovati čak dvije od polinija. Šuštice kvačila ti nemaju veze sa međuubrzanjem i nemoj ih bezveze mijenjati  (y)
 
da zatvorim i ovo poglavlje...
nakon razmisljanja (od 2sec :D ) da li mi zaista triba jaci motor, kupujem beva250 i runnera prodajem jednoj curi u vir.
nadam se da ce je sluziti kao sto je i mene i da ce biti zadovoljna sa njim, ier ja sam bio odusevljen :)
 
Ne mogu naći na tražilici nešto slično,pitam za frenda koji ima ovaj skuter,najjednostavnije (najpovoljnije) friziranje za dobiti npr 10-20 km/h više?
 
hondimir said:
Je,blokade nema,imas kakvu preporuku za auspuh?
Gdje nac vecu diznu?

auspuh ako imas para yasuni r, ako ne leo vince zx ili zxr, gianneli revers itd
diznu kupis u piaggia, moto beana... navoj m6 broj 64
 
Pozdrav, di bi mogao nabaviti navlaku sjedala za runnera 50 2007, od sunca mi se poderala na pocetku sica.
 
daj tapecirati nekome...ljudi ti to naplacuju oko 100-200 kn
 
dolac said:
daj tapecirati nekome...ljudi ti to naplacuju oko 100-200 kn

Tko bi se sa tim zajebaval za 100 kn :misli:
Toliko valjda samo materijal dode,ako ne i vise.