Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
vidite kako filter stoji,samo sta nije otpao :mrgreen: bilo je sve rastavljeno pa sad slazem :wink:
 
BaDly said:
lijepo...lijepo....imaš i jednog člana foruma koji je to isto napravio, ali automatizirano rješenje....radi na klik  :wink:

btw...jel se može zakočiti ? da ne bi na nekoj većoj brzini iza imao zastavicu, a ne reg. tablicu...  :jesus:
ma ja sam jednostavno ovako rucno napravio,nece se micati jer ostane zaglavljena kad je skroz otvorena i skroz zatvore,treba tablicu malo jace povuc da se pomakne :wink:
 
malaguti said:
evo zavidao sam podnice i zavrsio flip plate,rucni,tablica se lako otvara/zatvara i u voznji tj. sjedeci na skuteru, u skroz otvorenom i skroz zatvorenom polozaju tablica se sama "zaglavi" tako da stoji cvrsto i nece se po rupama otvarati :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=QJ6nMZ5Cz1I

Odlicno! Samo dobro stegni, da ne leluja u voznji di joj dođe. (y)
 
malaguti said:
ma ja sam jednostavno ovako rucno napravio,nece se micati jer ostane zaglavljena kad je skroz otvorena i skroz zatvore,treba tablicu malo jace povuc da se pomakne :wink:

dobro si to napravio (y)
moram ja tebi donijet moj runner pa da mi napraviš isto :mrgreen:
 
ovo ja imam vec jedno vrijeme i radi odlicno,samo sam danas malo dotjerao...
 
biker4life said:
Naravno da je cvajo, i to super ocuvan, sve oriđđi na prvi pogled, linija 02/03. :slinavac: 8) Kao moj. :inlove:

samo ako uletiš s njim u zavoj na način kako ovo pile na slici na njemu sjedi s bye-bye :mrgreen:
 
e nisam vam stavio sliku gotove podnice,oznaceno,izrezano,turpijan cijeli rub i izbusene rupe,jucer sam ih stavio na skuter,evo jedna slikica :wink:
 
samo sam morao pomalo rezati jer kao sto vidite da je desna strana podnice valovita,tako idu original podnice pa sam tako morao i ove rezati,rezao sam sa brusilicom a kad se tako valovito reze onda se ploci krivi i mogla bi puknuti,a ako brusna ploca pukne,vjerujte mi posljedice su gadne,dok sam radio u jednoj firmi jednom decku je pukla i izrezali cijelo lice :( to se opako brzo vrti a ploce su tanke,ovu nisu neka velika "skretanja" ali opreza nikad dosta :wink:
 
 Pozdrav forumaši
Ovo moje pitanje nema veze sa vašom temom.Muči me jedna stvar vezano za obični kompresor za zrak.Znači kad se više ne koristi kompresor dali je poželjno ispustiti kompletan zrak iz njega zbog oksidacije ili ga se može ostaviti u njemu.Ako netko zna i ima volje odgovorit bio bih mu zahvalan. :misli:

postavi pitanje u nekoj drugoj temi
popuni profil što se tiče lokacije - to sam ti već napisao 14.11.
volio bi da znam pitanje na tvoj odgovor, ali nažalost ne znam
 
imas temu teh.pitanja za te stvari ali evo ti odgovor,ja ne svom kompresoru ne ispustam zrak,imam ga vec dosta vremena i nikakvih problema nije bilo :wink:
 
evo i mene zanima jedna stvar ..

imam starog vxr-a 2002g .. i koliko u njega ide ulja ? s filterom i bez filtera .. i kako se gleda razina ulja .. na nogari ? cep samo prisloni ili se zavida do kraja ?

thx  :mrgreen: